شناسه : 34503148


همزمان با سوم خرداد جمعی ازجوانان انقلابی بافق به سردار باقری رئیس ستادکل نیروهای مسلح کشور نامه نوشتند.

به گزارش صبح بافق؛ همزمان با سوم خرداد جمعی ازجوانان انقلابی بافق به سردار باقری رئیس ستادکل نیروهای مسلح کشور نامه نوشتند.

متن این نامه به شرح ذیل است:

بسمه تعالی
رئیس محترم ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران، سردار سرلشکر پاسدار باقری
با عرض سلام و خداقوّت
با احترام به استحضار می رساند ما جمعی از جوانانِ پرورش یافته ی مکتب شهید حسن باقری که امام خامنه ای (مدظله العالی) ایشان را معجزه انقلاب نامیدند؛ افتخار داریم که الگو و اسوه ی زندگیمان این شهید بزرگوار بوده و تاکنون سعی نموده ایم روند زندگی خود را با تفکر و راهبرد شهید حسن باقری پیش ببریم...
بر حسب وظیفه و به عنوان سربازان کوچک انقلاب موارد ذیل را خدمت حضرتعالی مطرح می نمائیم:
همانطور که مستحضرید رهبر معظم انقلاب بارها و بارها پیرامون موضوع نفوذ دشمن در دستگاه های تصمیم ساز و مهم کشور هشدار و تذکر داده اند؛ و هم اکنون دشمنان سعی دارند در مراکز مهم کشور از جمله مراکز هسته ای، اقتصادی و... نفوذ کنند تا مسیر حرکت را تغییر دهند و در نتیجه به اهداف شوم خود دست یابند.
از این رو توجه حضرتعالی را تنها به دو رویکرد خطر آفرین جریان نفوذ جلب می نمائیم:
جریان نفوذ قرار نیست بصورت علنی و رو در رو موضع بگیرد، بلکه در مراکز مورد نظر نفوذ کرده تا مسئولیت قسمتی تصمیم ساز را بر عهده بگیرد و با عوض کردن اولویت های اصلی و جابجایی نیروهای انسانی متخصص در آن مرکز، باعث تضعیف و یا درجا زدن آن مجموعه شود بدون اینکه کسی به علت اصلی و ریشه ای آن پی ببرد!
بنابراین خواهشمند است با نگاهی تیزبینانه مراکز تصمیم ساز و مسئولین شاخصِ تصمیم گیر را بصورت ویژه رصد فرمائید تا همانند گذشته، حرکت استراتژی آرمان های انقلاب اسلامی و پاسداری از آنها، در مسیر صحیح هدایت شود و همانند برادر شهیدتان که می گفت:« باید فرماندهی کرد، نه تعارف » در خصوص این مسائل با مسئولین متولی امر با قاطعیت و بدون تعارف رفتار نمائید و به مسئولین مربوطه تذکر داده و با هر گونه نفوذی با جدیّت برخورد فرمائید و خرمشهرهای هسته ای، اقتصادی و... را با قدرت و توکل بر خدا حفظ نمائید و از نفوذ موریانه های منافق و خبیث در این خرمشهرها جلوگیری کرده تا ایران اسلامی از گزند دشمنان در امان بماند.
ضمن عذرخواهی از محضر شریفتان، این نامه از این جهت بود که ما نتوانستیم از این مسئله مهم و حیاتی بی تفاوت عبور کنیم و تقاضا داریم همچنان از آرمان های مقدس انقلاب اسلامی و دستاوردهای علمی، صنعتی، هسته ای و موشکی ایران عزیزمان با اقتدار دفاع و محافظت فرمائید.
ان شاءالله همگی بتوانیم شاگرد و سرباز خوبی برای انقلاب، ولایت و امام زمان (عج) باشیم و خوب هم درس پس بدهیم.
«إِن تَنصُرُوا اللَّهَ يَنصُركُم وَ يُثَبِّت أَقدامَكُم»
با تشکر فراوان
شاگردان مکتب شهید حسن باقری
جمعی از جوانان انقلابی شهرستان بافق - یزد
سوم/خرداد/1397