شناسه : 37547314
فرماندار بافق:


زاده رحمانی در جلسه شورای اداری شهرستان بافق گفت: بافق کریدر جنوب شرقی استان یزد است به همین جهت متاسفانه در مسیر ترانزیت مواد مخدر و افاغنه و قاچاقچیانی که قصد دارند از جنوب شرق کشور به نواحی مرکزی کشور تردد کنند قراردارد و وجود ایست و بازرسی در نقطه صفر مرزی استان کرمان به تائید شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان رسیده است و امیدواریم از طریق شما پیگیری شود.

به گزارش صبح بافق؛ شست شورای اداری شهرستان بافق با حضور حجت الاسلام و المسلمین درویشیان رئیس سازمان بازرسی کل کشور و نماینده رئیس قوه قضائیه، حجت الاسلام طالبی رئیس سازمان بازرسی استان یزد، حجت الاسلام سلیمانی امام جمعه، زاده رحمانی فرماندار بافق، مسئولین دادگستری شهرستان و روسای ادارت شهرستان بافق در محل سالن آیت الله شیخ محمدتقی بافقی فرمانداری بافق تشکیل شد.

محمدزاده رحمانی فرماندار بافق در ابتدای این نشست گفت: در حوزه قضایی مجوز احداث موقت بازداشتگاه صادر و زمین و نقشه آن آماده و اعلام آمادگی کردیم از محل مسئولیت اجتماعی معادن این پروژه را جلو ببریم و حدود 50 نفر زندانی این منطقه به کارگاه های فنی وحرفه ای منتقل تا حدودی از آسیب های اجتماعی خانواده آنها جلوگیری شود و لازم است در این خصوص دستورات لازم را اتخاذ فرمائید.

وی در ادامه افزود: پزشکی قانونی بافق پزشک خانم ندارد و مورد اعتراض مردم است که حتی به امام جمعه و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی نیز در این خصوص مراجعه شده است. اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان نیز از نظر چارت سازمانی 7 پست خالی و فاقد نفر است و تجهیزات کاملی ندارند وهمین موضوع باعث شده که زمین خواران از ضعف تجهیزات لجستیکی این اداره سوء استفاده کنند.

فرماندار بافق در پایان تصریح کرد: بافق کریدر جنوب شرقی استان یزد است به همین جهت متاسفانه در مسیر ترانزیت مواد مخدر و افاغنه و قاچاقچیانی که قصد دارند از جنوب شرق کشور به نواحی مرکزی کشور تردد کنند قراردارد و وجود ایست و بازرسی در نقطه صفر مرزی استان کرمان به تائید شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان رسیده که نیازمند پیگیری و تسریع احداث آن است.

در ادامه حجت الاسلام سلیمانی امام جمعه بافق گفت: خوشبختانه سکان دار قوه قضائیه یک شخصیتی است که هم مدیر، مدبر، مجتهد و آگاه است و تحول بسیار چشمگیری را از زمان قبول مسئولیت در این قوه ایجاد کرده و نمونه بارز آن حضور رئیس سازمان بازرسی کل کشور در این شهرستان است و این را نشان می دهد که وی می خواهد از مجموعه شهرستان ها اطلاع داشته باشد.

انتهای پیام/