شناسه : 36588133
گزارش تصویری؛


ایام ماه مبارک رمضان با گرمترین روزهای سال همزمان شده و این روزهای داغ، روزه داری را برای صاحبان برخی مشاغل سخت با سختی هایی روبرو کرده است.

به گزارش صبح بافق؛  ایام ماه مبارک رمضان با گرمترین روزهای سال همزمان شده و این روزهای داغ، روزه داری را برای صاحبان برخی مشاغل سخت با سختی هایی روبرو کرده است.

این روزها که حال و هوای شهر رمضانی شده شاید اکثر ما استراحت بیشتر را به‌کار ترجیح بدهیم‌، برخی افراد هستند که به دلیل شغل خود بایستی بیش از دیگر افراد، با تشنگی و گرسنگی دست و پنجه نرم کنند. اما همچنان با زبان روزه کار می‌کنند.

فاصله میان اذان صبح تا اذاب مغرب در روزهای گرم سال شهرمان چیزی در حدود 16‌ساعت است و این یعنی اوج فشار‌ کاری در گرمای هوا و دهان روزه،  کارگرانی که قصد دارند به هر نحو ممکن در شرایط دشوار هم دست از کار نکشیده و کار می‌کنند و دست از عبادت خداوند متعال بر نمی دارند.

اما جالب آنجاست که کارگران در این شرایط نه تنها دست از کار نمی کشند بلکه با شور و اشتیاق بیشتری به کار خود می پردازند و ایمان دارند زحمت آن ها در این شرایط مورد توجه خاص خداوند قرار می گیرد تا گره ای از مشکلات مردم را حل کنند.

یکی از این شغل های سخت و زیان آور جوشکاری است که این قشر زحمت کش در ماه مبارک رمضان هم با دهان روزه مشغول به فعالیت هستند.

عکس: سرایانی


یادداشت یادداشت