شناسه : 35757085


با انتشار تصویری از دسته گلهای اهدایی در مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت سنگ آهن تحت عنوان حاشیه های مراسم معارفه مدیرعامل، یکی از سایت‎های خبری بافق با انتشار مصاحبه ای از مدیر روابط عمومی این شرکت نوشت: مدیرعامل جدید سنگ آهن گفته تمامی گل‎ها فروخته و پول آن به موسسه خیریه رحمت و کمیته امداد شهرستان پرداخت شود.

به گزارش صبح بافق؛ با انتشار تصویری از دسته گلهای اهدایی در مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت  سنگ آهن تحت عنوان حاشیه های مراسم معارفه مدیرعامل، یکی از سایت‎های خبری بافق با انتشار مصاحبه ای از مدیر روابط عمومی این شرکت نوشت: مدیرعامل جدید سنگ آهن گفته تمامی گل‎ها فروخته و پول آن به موسسه خیریه رحمت و کمیته امداد شهرستان پرداخت شود.

همچنین در بین مردم شایع شد در مراسم یکی از مرحومین غیر بومی تعدادی دسته گل خریداری شده که بیش از ۲۰ میلیون تومان ارزش داشته و قرار بوده آنها را نیز بفروشند و پول آن‎را به موسسات خیریه پرداخت کنند که از آنها هم خبری نیست.

با پیگیری هایی که صبح بافق انجام داده هنوز پول این دسته گل ها به مؤسسات خیریه واریز نشده است.

انتهای پیام/


حامد افروز
مردم از کسانی که لباس پیامبر رحمت را می پوشند اما بدنبال انگ زدن به خدمتگزاران هستند نفرت دارند بخصوص تویی که ظاهری فریبنده داری و اخیرا هم دیدیم که لباس مدافعین حرم را غصب کرده ای ، بهتر است بجای سرک کشیدن در کار دیگران بدنبال اصلاح خود باشید و بس .
پست شده در ۱۳۹۷/۰۹/۷ ۱۹:۰۹