شناسه : 36029370
استاندار یزد در نشست شورای اداری بافق:


استاندار یزد گفت: ظرفیت‌های شهرستان بافق در زمینه‌های مختلف بسیار است اما تاکنون از این ظرفیت‌ها استفاده درستی نشده است.

به گزارش صبح بافق؛ محمدعلی طالبی صبح امروز در نشست شورای اداری شهرستان بافق که با حضور امام جمعه یزد و جمعی از مسئولان استان و شهرستان بافق برگزار شد، اظهار داشت: بافقی‌ها حق دارند از بی‌توجهی به شهرستان گلایه داشته باشند اما امیدواریم با کمک هم بتوانیم به کارها سرعت دهیم و بی‌توجهی‌ها را کم کنیم.

وی با بیان اینکه بافق دارای ظرفیت‌های بسیاری است که می‌توانیم از آن استفاده کنیم، افزود: ظرفیت‌های گردشگری بافق منبع پایدار و خوب برای شهرستان به شمار می‌رود.

استاندار یزد با برشمردن ظرفیت‌های این شهرستان در حوزه‌های مختلف صنعتی، معدنی، کشاورزی، گردشگری و ... بیان کرد: ظرفیت‌های شهرستان بافق بسیار است  اما تاکنون از این ظرفیت‌ها به درستی استفاده نشده است.

طالبی تصریح کرد: در اولین قدم باید همه ظرفیت‌ها را در روند توسعه شهرستان به کار گرفت و بتوانیم هم‌افزایی خوبی بین دستگاه‌ها، سازمان‌ها و نهادهای مردمی ایجاد کنیم.

وی با تاکید بر تعیین اولویت‌ها در این شهرستان خاطرنشان کرد: بر اساس اسناد توسعه و اولویت‌های شهرستان، باید برنامه‌های خوب و کاربردی در این شهرستان اجرا شود و بافق این ظرفیت‌ را دارد که طرح‌هایی بسیار خوب برای آن تدوین شود.

استاندار یزد عنوان کرد: باید دستاوردهای انقلاب برای مردم تبیین و اعتماد آنها نسبت به نظام بیشتر شود، امروز به نظر می‌رسد امید مردم در برخی موارد کمرنگ شده بنابراین همه ما مسئولیت داریم در راستای ارتقاء امید در جامعه تلاش کنیم.

طالبی اظهار داشت: آمادگی دارم جلسه ای با اعضای شورای شهر و شهرستان برگزار و موضوعات را بررسی و پیگیری کنم.

وی تاکید کرد: باید برنامه‌محور حرکت کرد و اولویت‌های شهرستان را مشخص کرد تا برنامه‌ای مورد حمایت قرار گیرد که اثربخشی داشته و هدفمند باشد.

استاندار یزد یادآور شد: می‌توانیم در بافق کارهایی انجام دهیم که به عنوان الگو در سایر نقاط استان مورد توجه قرار گیرد و به طور قطع با اثربخشی در برنامه‌ها حرکت خوبی در حوزه فرهنگی و اجتماعی در سطح استان صورت می‌گیرد.

انتهای پیام/