شناسه : 35718528
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی یزد:


مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی یزد از آغاز عملیات اجرایی پروژه آبرسانی به روستای قطرم از 22 بهمن ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش صبح بافق؛ فاتحی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان یزد به همراه فلاح رئیس اداره آبفار بافق با حضور در فرمانداری با زاده رحمانی فرماندار این شهرستان دیدار و گفتگو  نمود.
محمد فاتحی در حاشیه این دیدار که به منظور پیگیری طرح های آبرسانی در حوزه روستاهای شهرستان بافق به ویژه آبرسانی به روستای قطرم انجام شد، گفت: با پیگیری های مستمر اهالی روستا قطرم و فرماندار بافق و با توجه به حجم عملیات گسترده و اعتبار بالای مورد نیاز این پروژه که بیش از ۳ میلیارد تومان می باشد، مقرر شد بخشی از اعتبارات با کمک فرمانداری بافق و مابقی آن از طرف شرکت آبفار استان تامین شود.
وی ابراز امیدواری نمود: در آذر ماه ساخت مخزن ذخیره آب شروع و خرید لوله و اتصالات خط انتقال آب به این روستا با برگزاری مناقصه انجام خواهد شد.
فاتحی تصریح کرد: با برنامه ریزی های صورت گرفته در ۲۲ بهمن امسال کلنگ زنی و عملیات اجرایی پروژه آغاز خواهد شد.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی پیرامون مدت زمان اجرای این پروژه نیز عنوان داشت: پروژه با توجه به حجم عملیات از جمله ۲۰ کیلومتر خط انتقال و سه ایستگاه پمپاژ ۱۲ ماهه دیده شده که با تامین اعتبار به موقع و همکاری مسئولان شهرستان این پروژه زودتر از این مدت به بهره برداری خواهد رسید.

منبع:  روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق