شناسه : 37834687
یادداشت؛


امروز اغاز هفته سلامتی است و بر خود فرض میدانم تا بعنوان یک شهروند از تلاشهای ایثارگرانه و از خودگذشتگی پزشکان، پرستاران، کمک بهیاران، مسئولین بیمارستان‌ و اورژانس ۱۱۵ و همه عزیزانمان در مجموعه شبکه بهداشت و درمان شهرستان که در این شرایط دشوار، بار سنگینی بر دوش دارند و سختی ها و خطرات را به جان خریده اند، قدردانی و تشکر کنم.

صبح بافق؛

امروز آغاز هفته سلامتی است و بر خود فرض میدانم تا بعنوان یک شهروند از تلاشهای ایثارگرانه و از خودگذشتگی پزشکان، پرستاران، کمک بهیاران، مسئولین بیمارستان‌ و اورژانس ۱۱۵ و همه عزیزانمان در مجموعه شبکه بهداشت و درمان شهرستان که در این شرایط دشوار، بار سنگینی بر دوش دارند و سختی ها و خطرات را به جان خریده اند، قدردانی و تشکر کنم.
شک ندارم که در این ایامِ محنت و سختی، از آسایش خود و خانواده شان چشم پوشیده‌اند و بعنوان مدافعان سلامت شهرستان از هیچ کوششی برای نجات انسانها دریغ نمی کنند.
خداوند نگهدار جانشان باد؛ چرا که جان خود را گرو گذاشتند و  تنها به نجات جان مردم فکر می‌کنند. بی تردید قدر و ارج این از خود‌گذشتیها و تلاشهایشان نزد خداوند یکتا محفوظ خواهد ماند.
ضمن عرض خداقوت به کلیه کادر درمان و نیز اعضای محترم شورای سلامت شهرستان، برای تمامی این عزیزان آرزوی بهروزی و سلامتی دارم.
به امید روزی که ان‌شاء الله هر چه سریع‌تر این بلیّه و گرفتاری رفع شود و و در هیچ خانواده ای درد و رنج ناشی از بیماری وجود نداشته باشد.

فرزانه سالاری
سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان