شناسه : 36018452
همزمان با ایام فاطمیه؛


به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی و همزمان با ایام فاطمیه نمایشگاه فجر فاطمی با حضور مسئولین شهرستان افتتاح شد.

به گزارش صبح بافق؛ به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی و همزمان با ایام فاطمیه نمایشگاه فجر فاطمی با حضور مسئولین شهرستان افتتاح گردید.

این نمایشگاه شامل دوازده غرفه است که بازدید کنندگان به ترتیب همراه با صوت از این نمایشگاه دیدن خواهند کرد.
نمایشگاه با غرفه بیت الاحزان شروع سپس با بازدید از غرفه شیعه خانه ی امام زمان(عج)  به جایگاه و مقام ایرانیان در نزد پیامبر اکرم و حضرت صاحب الامر آشنا خواهند شد، در موزه عبرت سختی ها و مشکلات زندگی مردم قبل از انقلاب اسلامی به نمایش گذاشته شده است.
در غرفه چهارم به غرفه پیروزی انقلاب اسلامی میرسند، در غرفه دفاع مقدس به برخی از مشکلات بعد از انقلاب اسلامی پرداخته می شود.
بعد از آن به غرفه مدافعان حرم می رسند که دانش آموختگان مکتب امام حسین(ع) و از نسل رزمندگان دفاع مقدس هستند.  در غرفه شهدای گمنام نیز به مظلومیت های مدافعان اسلام پرداخته می شود.
و سپس به غرفه تهاجم فرهنگی می رسند که نمایشگر تلاش های دشمن برای سر نگونی این نظام است. در غرفه بعد به دستاورد های نظام اسلامی از جمله علمی ، خدماتی و نظامی  پرداخته شده است.
پیش بینی های حضرت امام و رهبری نیز در غرفه بعدی مورد بررسی قرار گرفته  و در آخر نیز با کمک و همیاری خود بازدیدکنندگان به ظهور حضرت حجت و تمدن اسلامی می رسند .
البته نمایشگاه کتابی قبل از ورود به نمایشگاه فجر فاطمی در نظر گرفته شده است که بازدیدکنندگان می توانند از این نمایشگاه نیز دیدن فرمایند.
لازم بذکر است که نمایشگاه فجر فاطمی همه روزه صبح ها از ساعت۹ الی ۱۲ و شب ها ۱۸ الی ۲۱ از ۲ تا ۲۲ بمهن ماه در محل بیت الرضا علیه السلام_ بافق پذیرای علاقمندان می باشد.

منبع: روابط عمومی بیت الرضا (ع)