شناسه : 35905308


زاده رحمانی فرماندار بافق به اتفاق نوروز زاده شهردار، محمدی رئیس شورای اسلامی شهر و رنجبر رئیس شورای اسلامی شهرستان با اسدی مدیر کل امور مالیاتی استان دیدار و تبادل نظر کردند.

به گزارش صبح بافق؛ زاده رحمانی فرماندار بافق به اتفاق نوروز زاده شهردار، محمدی رئیس شورای اسلامی شهر و رنجبر رئیس شورای اسلامی شهرستان با اسدی مدیر کل امور مالیاتی استان دیدار و تبادل نظر کردند.
در این جلسه، ابتدا زاده رحمانی به اثرات منفی قانون تجمیع مالیات بر ارزش افزوده بر بودجه شهرداری بافق اشاره و خواستار تداوم نگاه مثبت و مساعدت اداره کل امور مالیاتی در این زمینه و بخصوص در ماه های منتهی به آخر سال شد.
 در ادامه، شهردار بافق به وضعیت صورتحساب های مالیاتی از سال ۹۲ تا کنون اشاره و خواستار استرداد مطالبات شهرداری در این زمینه شد و رؤسای اسلامی شهر و شهرستان نیز با اشاره به تجمیع درآمدهای مالیاتی شهرستان معدن خیز بافق در استان و تقسیم آن بر اساس سرانه جمعیت، خواستار جبران ضرر و زیان شهرداری در این زمینه شدند.
در پایان،  مدیر کل امور مالیاتی استان ضمن تشریح وضعیت پرداختی ها در سال های ۹۶ و ۹۷ خاطرنشان کرد سعی می شود در سال جاری بخصوص در سه ماه باقیمانده از سال، مساعدت بیشتری در زمینه های مختلف نسبت به سال گذشته به عمل آید.