شناسه : 37944756


مهندس شاه حسینی سرپرست فرمانداری شهرستان بافق به همراه سرپرست دامپزشکی شهرستان به منظور تبریک انتصاب دکتر فاتحی نیا به عنوان مدیرکل دامپزشکی استان در دفتر وی حضور یافتند.

به گزارش صبح بافق؛ مهندس شاه حسینی سرپرست فرمانداری شهرستان بافق به همراه سرپرست دامپزشکی شهرستان به منظور تبریک انتصاب دکتر فاتحی نیا به عنوان مدیرکل دامپزشکی استان در دفتر وی حضور یافتند.
در این دیدار مهندس شاه حسینی ضمن تبریک انتصاب فاتحی نیا بعنوان مدیرکل جدید دامپزشکی استان و آرزوی موفقیت برای وی، از زحمات پرسنل دامپزشکی که نقش اساسی در تضمین امنیت غذایی دارند  و زمینه ساز توسعه سلامت عمومی  اند، قدردانی نمود و آمادگی خود را برای همکاری و حمایت از دامپزشکی در جهت پیشبرد اهداف بهداشتی آن اعلام نمود.
در ادامه مدیرکل دامپزشکی استان یزد ضمن قدردانی از حضور مهندس شاه حسینی، به تشریح وظایف دامپزشکی در خصوص کنترل و پیشگیری بیماری‌های مشترک، نظارت بر فرآورده های خام دامی و بیان مشکلات دامپزشکی بخصوص موضوع اعتبارات پرداخت و تاکید کرد: پیشگیری از بیماری های مشترک و حفظ سلامت فرآورده هاي خام دامي و به تبع آن حفظ سلامت مصرف كنندگان از اولويت هاي اصلي سازمان دامپزشكي بوده و لزوم نگاه ویژه مسئولین استان و شهرستان به مقوله بهداشت و سلامت بيش از پيش مورد نياز است.
انتهای پیام/