شناسه : 34984336
مشاور عالی فرمانده سپاه قدس در بافق:


سردار کریم پور در بافق گفت: آمریکا کسی نیست که برای ما سطح حمله را مشخص کند هرجا آمریکا تلنگری به ما زده ما آنچنان سیلی محکمی زدیم که الان هم جای سرخی آن روی صورتش است.

به گزارش صبح بافق؛ مراسم یادوخاطره شهدای عملیات مرصاد و سپهبد شهید علی صیادشیرازی با حضور سردار کریم پور از فرماندهان دوران دفاع مقدس و مشاور عالی فرمانده سپاه قدس و جمعی از مردم شهیدپرور بافق و خانواده معظم شهدا در محل آستان مقدس امامزاده عبدالله(ع) بافق برگزار شد.

سردار کریم پور در این مراسم گفت: یکی از طلب هایی که در همه انقلاب است این بود که کسانی هستند که در این انقلاب شریک بودند که سهم خود را می خواستند ویکی از گروه هایی که سهم خودشان را می خواستند بنی صدر و گروه نهضت آزادی و منافقین بودند و شاهد بودیم که در یک چنین شرایطی صلاحیت بنی صدر تائید نشد وچند روز بعد سازمان منافقین اعلام مبارزه مسلحانه کرد و بنی صدر را از کشور فراری داد.

وی در ادامه افزود: جمهوری اسلامی ایران توانست با شکست دادن 188کشوربا بالاترین سرمایه ها و با دست خالی کربلای 5 را به وجودآورد.

سردار کریم پور اظهار داشت: استکبار یک بابی را برای ایران باز کرده که می گوید جمهوری اسلامی ایران یک توانمندی دارد که مافوق توانمندی بشر است و بر طبیعت تسلط دارد.

سخنران مراسم یادوخاطره شهدای عملیات مرصاد به تشریح این عملیات پرداخت و بیان داشت: عملیات مرصاد را باید در سه محور بررسی کنیم محور اول همه کسانی که در همراهی با منافقین در داخل و خارج بودند با این عملیات از دست رفتند دوم اینکه خود منافقین متوجه شدند که رهبرشان یک رهبر دروغگو است و مسئله سوم هم عنایات خداوند در این عملیات بود که باعث شکست منافقین شد. عملیات مرصاد آثار بسیار خوبی داشت وتمام کسانی که می خواستند کشور را به نابودی بکشند با عنایت خداوند به زمین خوردند

فرمانده دوران دفاع مقدس گفت: کسانی که مراسم شهدا شرکت و با این خانواده ها ارتباط برقرار می کنند طبق فرمایش رهبر معظم انقلاب گاهی رنج و زحمت نگهداشتن خون شهیدان از خود شهید کمتر نیست و امروز کار تجلیل از شهید و حفظ یادونام این عزیزان یک فریضه است و بعضی ها می خواهند این موضوع را به فراموشی بسپارند همان کسانی که با آرمان های انقلاب و حفظ شهیدان میانه خوبی ندارند ولی مردم ما شهیدان را دوست دارند.

مشاور فرمانده سپاه قدس در بافق تصریح کرد: عزت امروز ایران، همه پیشرفت های کشور و امنیت و استقلال و هر دستاورد بزرگ دیگری هدیه گرانبهای شهیدان و پدران و همسران صبور شهدا به ما دادند وهر آنچه را شما فکر می کنید با عنایت شهیدان است. جهان استکبار به این نتیجه رسیده که تنها ملتی که می تواند در مقابل استکبار جهانی بایستد فقط ملت ایران است. آمریکا کسی نیست که برای ما سطح حمله را مشخص کند هرجا آمریکا تلنگری به ما زده ما آنچنان سیلی محکمی زدیم که الان هم جای سرخی آن روی صورتش است.

سردار کریم پور در پایان این مراسم افزود: خدا را شاکر هستیم که خون شهدا کاری کرده که استکبار جهانی هیچ راهی ندارد الا اینکه در مقابل اراده محکم دوستداران و خانواده شهدا سر تسلیم فرود آورد.

مداحی حاج رضا نبوی و روایتگری حجت الاسلام حسنی نژاد از دیگر برنامه های این مراسم نورانی بود.