شناسه : 35988547
فرماندار بافق در نشست بصیرتی مدیران:


فرماندار بافق در نشست بصیرتی با مدیران ادارات و نهاد های شهرستان آموزش و برنامه محوری دو اصل مهم در کسب موفقیت و اداره امور اجرایی عنوان نمود.

به گزارش صبح بافق؛  در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی نشست بصیرتی با حضور امام جمعه، فرماندار و سایر مدیران ادارات و نهاد های بافق در حسینیه روستای تراب آباد برگزار شد.
فرماندار بافق در ابتدای این جلسه ضمن گرامیداشت ماه بهمن و چهلمین سالگشت پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران گفت: افتخار می کنیم به نسل ابتدای انقلاب که با خودباوری توانستند در پیروزی انقلاب نقش مهمی ایفا نمایند و این انقلاب توانست دستاورد های مادی و معنوی را برای مردم و کشور به ارمغان آورد.
زاده رحمانی در ادامه به دو مقوله مهم در دستیابی به اهداف عالیه انقلاب و اداره امور کشور اشاره کرد و گفت: آموزش و برنامه محوری دو مقوله مهم در اداره امور است که در دنیای کنونی نمی توان بدون بهره مندی از این دو مقوله اساسی و با مدیریت اقتضایی به اهداف مورد نظر دست یافت.
وی با اشاره برخی از موفقیت های کشور در حوزه هایی که با برنامه امور را به پیش بردند از جمله بهداشت و درمان افزود: در طول چهل سال گذشته در هر عرصه ای که با برنامه پیش رفته ایم موفقیت های متعددی را کسب کردیم به عنوان مثال در عرصه بهداشت و درمان در بین پنج کشور برتر جهان قرار داریم.
زاده رحمانی همچنین به بیان برخی از تفاوت های موجود در قبل و بعد از انقلاب در عرصه بهداشت و درمان شهرستان اشاره و یاد آور شد: از ابتدای اجرای طرح تحول نظام سلامت تاکنون 17 اعزام هوایی با بالگرد از شهرستان انجام شده در صورتی که در قبل از انقلاب آمبولانس مناسب در شهرستان وجود نداشته است.
در ادامه این برنامه امام جمعه بافق نیز به بیان شرایط کشور و مردم در قبل و بعد از انقلاب پرداخت.
حجت الاسلام و المسلمین سلیمانی گفت: بالاترین دستاوردی که انقلاب اسلامی داشته این است که ما توانستیم در کشور در خیلی از مسائل به خودکفایی برسیم.
وی تغییرات شرایط شهرستان در بعد از انقلاب را نیز ملموس عنوان و افزود: از نظر فرهنگی، اجتماعی، عمرانی و بهداشت و درمان خدمات خوبی صورت گرفته و رشد بسیار بالایی داشته ایم.

منبع: روابط عمومی فرمانداری بافق