شناسه : 33883879
صباغیان در بازدید از کارخانجات تعمیرات لکوموتیو بافق:


نماینده مردم ابرکوه، بافق، بهاباد، خاتم و مهریز در مجلس شورای اسلامی گفت: راه آهن بافق با توجه به جایگاه مناسب ریلی هنوز نتوانسته در زمینه احداث کارخانه جوار ریلی اقدام کند.

به گزارش صبح بافق؛ صبح امروز محمدرضا صباغیان نماینده مردم بافق، بهاباد،ابرکوه، خاتم ومهریز با حضور در کارخانجات تعمیرات لکوموتیو بافق  به همراه مدیر از نزدیک با مسائل ومشکلات کارگران  آشنا شد.

در ابتدای ورود در دفتر انوری مدیر کار انوری مدیر کارخانجات حاضر وجلسه ای با مدیران بخش های مختلف برگزار کرد.

انوری مدیر کارخانجات تعمیرات لکوموتیو در این جلسه گفت: جایگاه کارخانجات تعمیرات لکوموتیو بافق از نظر مراکز تعمیرات رتبه سوم کشور را دارد و در سال جاری نیز اعتبارات سرمایه ای برای فعالیت توسعه ای افزایش یافته است.

وی در ادامه افزود: در این کارخانجات کلیه تعمیرات موتور، دیزل، ماشین الکتریکی و چرخ و محور انجام می شود. ظرفیت تعمیر ۱۵۰ دستگاه لکوموتیو در کارخانجات بافق وجود دارد.

مدیر کارخانجات لکوموتیو بافق اظهار داشت: به علت عدم تامین اعتبار در سال 1390 کارگاه تعمیرات اساسی لکوموتیو ابتر ماند.

انوری ادامه داد: ظرفیت سکوهای تعمیرات لکوموتیو در بافق ۷۰ درصد افزایش یافته است.

مدیر کارخانجات لکوموتیو بافق در پایان تصریح کرد: هدف کلی راه آهن ارتقا سطح تعمیرات لکوموتیو از سطح 1به سطح تعمیرات اساسی در بافق است.

در ادامه نیز محمدرضا صباغیان نماینده مردم حوزه انتخابیه مهریز در مجلس شورای اسلامی گفت: بازدیدی که امروز داشتیم ابتدا در جلسه ای  با مدیریت و همکاران، مشکلات و مسائل این مجموعه مطرح و تصمیم گرفته شد با توجه به مصوبه ای که هیئت دولت در چند سال گذشته پیرامون تعمیرات اساس داشته به عنوان یکی از اولویت ها پیگیری خواهد شد.

وی در ادامه بیان داشت: برنامه ای که داشتیم قرار بود جلسه ای با معاونت برنامه ریزی و سرمایه گذاری راه آهن برگزار کنیم که تا اواخر فروردین ماه سال آینده این جلسه برگزار شود و امیدواریم بتوانیم از این ظرفیتی که این منطقه در حوزه ریلی دارد استفاده بیشتری شود و مردم هم انتظار دارند با توجه به محدودیت ومحرومیت هایی که در منطقه است از این پتانسیل و ظرفیت استفاده شود.

نماینده مردم بافق در مجلس شورای اسلامی به پیگیری مطالبات مردم و کارگران به عنوان یکی از وظایف نمایندگاه اشاره و افزود: یکی از مشکلات گارگران پیگیری حقوق آنها از جمله  تشکل کارگری بود که باهمکاری خوب این مرکز انجام ونمایندگان آنها هم مشخص و پیگیر مسائل  ومشکلاتشان هستند.

صباغیان افزود: یکی از مشکلات کارگران،  همسان سازی حقوقی بین نیروهای بخش دولتی و بخش خصوصی بود که  که نیاز به پیگیری دارد و در حد توان مشکلات راپیگیری خواهیم کرد.   

نماینده مردم ابرکوه، بافق، بهاباد، خاتم و مهریز در مجلس شورای اسلامی در پایان تصریح کرد:  راه آهن بافق با توجه به جایگاه مناسب ریلی هنوز نتوانسته در زمینه احداث کارخانه جوار ریلی اقدام کند.

انتهای پیام/