شناسه : 35309380
امام جمعه بافق


امام جمعه بافق گفت: اگر کشور در موقعیت حساس نبود استعفا می دادم.

به گزارش صبح بافق؛ حجت الاسلام سید جواد سلیمانی در جلسه پیگیری تخصیص ۱۵ درصد از سهام شرکت سنگ آهن مرکزی ایران بافق که در محل هیئت داوری در تهران برگزار شد اظهار داشت: پس از گذشت ۲۳ سال امام جمعه از تمام مشکلات و کمبودهای شهر بخوبی اطلاع و آگاهی کامل دارم.
وی بیان کرد: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی به طور مرتب سنگ و معادن به طرف اصفهان حمل می شود.
سلیمانی با بیان اینکه تمام شهرستان های استان از حداقل دو بانده شدن محور اصلی تردد برخوردار هستند تصریح کرد: بافق هنوز در تامین وسایل اولیه درمان و دوبانده کردن جاده بافق یزد ناتوان است.
امام جمعه بافق با اشاره به اینکه سالانه هزار و چهارصد میلیارد تومان چاله های وزارتخانه از شهر محروم بافق پر می شود تصریح کرد: در سال نود مردم شهر در پی اعتراضات دستگیر شدند و کتک خوردند اما کسی به خواسته آنان توجه ای نکرد.
وی با بیان اینکه با قطره چکان آبرو جمع کرده ام گفت: دل من برای نظام می سوزد چرا مسولینی که پای صورتجلسه ۹/۶ را امضا کرده اند به تعهد خود پایبند نیستند.
امام جمعه بافق عنوان کرد: ما گول همین وعده ها را خورده ایم در زمان اعتراضات بین دو نماز جمعه ربیعی به من زنگ زد و درخواست داشت تا مردم را آرام کنم به شهر و مردمانش قول پیگیری حقشان را داده ام چرا کسی پاسخگوی مردم نیست؟!!!
سلیمانی با اشاره به اینکه دغدغه ضربه به نظام مرا می آزرد یادآور شد: خجالت می کشم جلوی مردم فقط از وعده ها صحبت کنم و اگر کشور در موقعیت حساسی نبود استعفا خود را از کار می دادم.

انتهای پیام/