شناسه : 35179766


شنیده ها حاکی از این بوده که شورای شهر به شهرداری برای برگزاری سمپوزیوم مجسمه های شنی مجوزی نداده است.

به گزارش صبح بافق؛ شنیده ها حاکی از این بوده که شورای شهر به شهرداری برای برگزاری سمپوزیوم مجسمه های شنی مجوزی نداده است. در این خصوص خبرنگار صبح بافق برای روشن شدن افکار عمومی در گفتگویی با حسن محمدی رئیس شورای شهر بافق به این موضوع پرداخته است.

حسن محمدی رئیس شورای شهر در پاسخ به این سوال که آیا این شورا برای برگزاری جشنواره تابستانی و سمپوزیوم مجسمه های شنی شهرداری بافق مجوز صادر کرده است یا خیر گفت: برنامه جشنواره تابستانی که  شهرداری برگزار می کندشورا فقط مجوز کلی می دهد و طبق قانون وارد جزئیات نمی شود.

وی در ادامه افزود: ریز برنامه ها توسط شهرداری انجام میشود که چه نوع برنامه هایی را در این جشنواره اجرا کند و از لحاظ قانون ما نمی توانیم وارد جزئیات شویم  ولی به صورت کلی مجوز صادر وآن هم به خاطر شادی مردم بوده است.

رئیس شورای شهر بافق در خصوص اجرای سمپوزیوم مجسمه های شنی هم اظهار داشت: شهردار بافق طرحی را برای سمپوزیوم مجسمه های شنی به شورا ارائه کرد که از همین مجسمه ها با قیمت خیلی پایین قالب برداری و در نقاط مختلف پارک اجرا کند.

محمدی ادامه داد: بخشی از هزینه این سمپوزیوم را میراث فرهنگی با توجه به رایزنی که بین مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان و شهرداری انجام شده طبق برنامه هایی که در طول سال اجرا می کنند پرداخت می شود. امسال هم قرار بود یک مبلغ قابل ملاحظه ای به آنها کمک کند که حدود3میلیارد ریال است که در زمینه های مختلف هزینه می شود.

انتهای پیام/

رئیس شورای شهربافق در پایان در خصوص کمک شورا به این سمپوزیوم تصریح کرد: شورای شهر بین 250تا300میلیون ریال مجوز داده که شهرداری هزینه کند و هرگز بیشتر از این بودجه را مصوب نخواهیم کرد و اعتقادمان این است که بیشتر باید به پروژه های زیربنایی شهربرسیم.

انتهای پیام/


عسکری
با این کسر بودجه شهرداری ، هزینه های موازی ادارات دیگر از طر ف شهرداری پذیرفته نیست یکم دقت نظر و ریز بینی شورا را بیشتر میطلبد
پست شده در ۱۳۹۷/۰۶/۱۱ ۰۸:۲۴