شناسه : 35408548
فرمانده سپاه الغدیر استان یزد در مراسم یادواره شهدای فصل تابستان بافق:


فرمانده سپاه الغدیر استان یزد در مراسم یادواره شهدای فصل تابستان بافق گفت: فشارهایی که در داخل کشور پیش می آید بخشی از اینها از عدم مدیریت و بی لیاقتی بعضی از مدیران کشور است و بخشی هم نشانه نفوذی های ملعونی که در مراکز تصمیم گیری و تصمیم سازی نفوذ کردند برای اینکه این انقلاب را بشکنند.

به گزارش صبح بافق؛ مراسم یادواره شهدای فصل تابستان شهرستان بافق با حضور سردار جمیری فرمانده سپاه الغدیر استان یزد، سرهنگ صادقی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بافق، زاده رحمانی فرماندار و جمعی از مسئولین، مردم وخانوادهمعظم شهدا، جانبازان و ایثارگران در محل امامزاده عبدالله(ع) شهرستان برگزار شد.

سردار جمیری فرمانده سپاه الغدیر استان یزد ضمن تسلیت ایام شهادت امام حسین(ع) و یاران باوفایش و گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: هفته دفاع مقدس یاد آور رزم و روحیه ایثار و شهادت و جانبازی رزمندگان اسلام است.

وی در ادامه ضمن محکوم کردن حوادث تروریستی اهواز افزود: حرکت این بعثی ها نمی تواند از حرکت پیش رونده انقلاب اسلامی جلوگیری کند و مطمئنا ملت ایران در این شهادت ها بیدارتر، منسجم تر از گذشته راه شهدا، راه امام راحل و در مسیر رهبری حرکت خواهد کرد و این مسیر نورانی ادامه تا اینکه این پرچم مبارک به دست صاحب اصلی آن برسد.

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد اظهار داشت: امام حسین(ع) با شهادت 72 تن از یاران باوفایش و خانواده خود همه را در کشتی نجات بشریت گذاشت تا بشریت را نجات دهد. امام خمینی(ره) در همان هنگامی که در جهان مطرح شده بود که دین افیون ملت ها است و دین دیگر در جامه اثری ندارد و نمی تواند پاسخگوی جهان کنونی و پیشرفت باشد، قیام کرد برای اینکه رژیم های پادشاهی را بشکند و گردوغبار را از چهره اسلام پاک و این حرکت انقلاب عظیم اسلامی صورت گرفت و رژیم شاهنشاهی سقوط و اسلام بار دیگر در عالم جلوه کرد.

سردار جمیری تصریح کرد: انقلاب اسلامی در مسیر خود که قرار گرفت دشمنان متوجه غافلگیری شدند و با اصل غافلگیری امام هیمنه آنها در حال فروپاشی است برای همین با راه اندازی گروه های تروریستی مختلف شخصیت های برجسته کشور را به شهادت رساندند و وقتی دیدند که در این راه هم ناموفق هستند جنگ هشت ساله را بر ملت ایران تحمیل کردند، اما رزمندگان و جانبازان با تاسی از حرکت امام حسین(ع) برای مقابله به میدان آمدند.

سخنران مراسم یادواره شهدای فصل تابستان بافق به مسیر روشن انقلاب اشاره و بیان داشت: این مسیر انقلاب یک مسیر روشن است و با رهبری های مقام معظم رهبری این شخصیت کم نظیر که بعد از امام(ره) در این پیچیدگی ها و موانع توانست انقلاب را به جلو ببرد و این حرکت هم ادامه خواهد داشت. این انقلاب روزهای سخت تر این را هم دیده است و آن چیزی که تضعیف شده و رو به نابودی می رود دنیای استکبار است. آینده از آن بسیجیان وحزب الله خواهد بود و خداوند در قرآن این وعده را داده که مستضعفین وارث زمین هستند و امریکا و اسرائیل برای ما امتحان است.

سردار جمیری در پایان در خصوص علت مشکلات اقتصادی که در کشور به جود آمده گفت: فشارهایی که در داخل کشور پیش می آید بخشی از عدم مدیریت و بی لیاقتی بعضی از مدیران کشور، بخشی به خاطر فشار های دشمن و بخشی هم به خاطر نفوذی های ملعونی است که در مراکز تصمیم گیری و تصمیم سازی نفوذ کردند برای اینکه این انقلاب را بشکنند.