شناسه : 36044018
رئیس سابق ورزش وجوانان بافق:


رئیس سابق ورزش وجوانان بافق گفت: از روسای هیئت های ورزشی تقاضا می کنم که مثل گذشته از خانم ایزدیان حمایت کنند. مشکلی از نیروی انسانی نداریم و جوانانی داریم که با کوچکترین حمایت کارهای بسیار بزرگی انجام می دهند و بافقی هر کجا باشد باعث افتخار است

به گزارش صبح بافق؛ با حضور شریعتی مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد، زاده رحمانی فرماندار و روسای هیئت های ورزشی شهرستان سمیه ایزدیان رئیس اداره ورزش وجوانان بافق شد و از زحمات دوساله رضا نارگانی تقدریر شد.

رضا نارگانی در حاشیه این مراسم گفت: در دی ماه سال 1395 با اعتمادی که مدیرکل ورزش وجوانان استان و فرماندار بافق به من داشتند سکان اداره ورزش وجوانان را برعهده گرفتم.

وی در ادامه افزود: اوایل که معارفه شدم با خیلی از کارهای انجام نشده مواجهه شدم ولی یک چیز باعث قوت قلب برای من بود واین که می شود با همدلی و اتحادی که بین مسئولین شهرستان و غیرت وتعصب جوانان بافقی با هیچ چشم داشتی به ما کمک کردند و کارهای بزرگی را انجام دادند.

نارگانی در ادامه به حوزه عمرانی اشاره وبیان داشت: بالغ بر 20 پروژه از قبیل خانه های روستایی و سالن ها کارهای بزرگی انجام شد که این حاصل کار وحمایت تمام هیئت های ورزشی بود. همچنین در دهه فجر امسال 4خانه ورزشی روستائی افتتاح خواهد شد که در کل 9 خانه ورزشی در روستاها به بهره برداری رسید که با حمایت بخشدار و دهیاری ها انجام شده است.

رئیس سابق ورزش وجوانان بافق تصریح کرد: در بحث قهرمانی و همگانی با همراهی وهمکاری روسای هیئت های ورزشی در بین سه شهرستان برتر استان بودیم که حاصل تلاش جامعه ورزش بافق بود.

نارگانی گفت: از روسای هیئت های ورزشی تقاضا می کنم که مثل گذشته از خانم ایزدیان حمایت کنند. مشکلی از نیروی انسانی نداریم و جوانانی داریم که با کوچکترین حمایت کارهای بسیار بزرگی انجام می دهند و بافقی هر کجا باشد باعث افتخار است.

وی در پایان از اعضای شورای شهر، شرکت سنگ آهن، فرمانداری و تمامی ادارات و ارگانها و هیئت های ورزشی و مسئولین تقدیر و تشکر کرد.

انتهای پیام/