شناسه : 35309445
رئیس شورای اسلامی شهرستان بافق:


رئیس شورای اسلامی شهرستان بافق با بیان اینکه این منطقه بعد از گذشت چهل سال از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی هیچ مدیری در سطح استان و کشور نداشته؛ گفت: این شهرستان همواره از بی عدالتی استان رنج برده است.

به گزارش صبح بافق؛ حمد رنجبر در جلسه پیگیری اختصاص ۱۵درصد از سهام شرکت سنگ آهن مرکزی ایران بافق به شهرستان بافق که با حضور اعضای صندوق بازنشستگی، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه، معاون فرماندار، اعضای شورای اسلامی شهر و شهرستان در محل هیات داوری برگزار شد اظهار داشت: طی صورتجلسه 93/6/9مقرر شد از طریق ساز و کار قانونی تخصیص ۱۵ درصد پیگیری شود

وی افزود: مکاتبات زیادی با مسوولین صندوق بازنشستگی فولاد، مدیرعامل شرکت سنگ آهن بافق و رییس سازمان خصوصی سازی صورت گرفت اما نتیجه ای در بر نداشت و در آخر موضوع از طریق قوه قضاییه و شکایت دنبال شد.

رنجبر با بیان اینکه بافق شهری کویری و تک محصولی است عنوان کرد: مردم  شریف بافق بارها به خاطر وجود مشکلات و بی عدالتی ها دست به اعتراض و تحصن زدند.

رئیس شورای اسلامی شهرستان بافق با اشاره به تنظیم نامه ای در خرداد ۹۳ در دفتر  ربیعی وزیر سابق رفاه تصریح کرد:این نامه شامل ۱۶ بند در راستای جبران عقب ماندگی بافق  می باشد و در صورتجلسه ۹/۶ نیز قید گردید.

رنجبر با اشاره به اینکه بافق از اول انقلاب تا کنون مدیری در سطح استان و کشور نداشته است خاطر نشان کرد: نمونه بی عدالتی محرز بوده؛ منابع و ذخائر معادن منطقه با قطار و تریلر حمل شده  و با وجود این ثروت هنوز در انتظار اتمام دو بانده شدن محور بافق یزد هستیم،برای افزایش سرانه فضای سبز و سازماندهی آموزش و... به بودجه و اعتبار نیاز می باشد که باید از طریق معادن تامین شود.