شناسه : 37151867


فرمانده انتظامی شهرستان بافق گفت: امنیت و سلامت دو نعمت گرانقدر و مجهول هستند که باید قدر آن را بدانیم.

به گزارش صبح بافق؛ سرگرد "شهرام طولابی نژاد" در دیدار با موسسه مردم نهاد سرای رحمت بافق با بیان اینکه بسیاری از کارها را به خاطر اجر معنوی آن نمی توان ارزش گذاری کرد، افزود: شما با خدا معامله کرده اید و اجر زحمات شما را خداوند می دهد و ما سعی خود را می کنیم تا هر گونه کمک و خدمتی را که در توانمان باشد به موسسه ارائه دهیم.
وی با اشاره به اینکه بتوانیم در اجر معنوی شما سهیم باشیم، افزود: خداوند این قدرت را به شما داده است تا بتوانید برای رضای خدا به افراد کم توان ذهنی و جسمی کمک کنید و این افراد، کسی را جز خداوند و شما ندارند و امیدواریم که بتوانیم تا اگر کمکی از دستمان بر می آید انجام دهیم.
سرگرد طولابی نژاد با تاکید بر اینکه امنیت و سلامت دو نعمت گرانقدر و مجهول هستند که باید قدر آن را بدانیم، از خداوند آرزوی سلامت و سعادت برای مجموعه سرای رحمت بافق کرد و ادامه داد:  شما با ایثار و از خودگذشتگی اجر معنوی بسیاری شامل حالتان می شود.
در این بازدید "فاطمه حیدری" مدیر موسسه سرای رحمت بافق نیز گفت: موسسه مردم نهاد سرای رحمت بافق در سال ۹۱ در شهرستان بافق با هدف ارائه خدمت صادقانه و با کیفیت به قشر آسیب پذیر و کم توان ذهنی و جسمی جامعه با همفکری و مشارکت اداره بهزیستی شهرستان بافق راه اندازی شد و در تیرماه ۹۶ افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت که هم اکنون ۵۵ نفر از هموطنان کم توان ذهنی و حرکتی در این مرکز تحت مراقبت و نگهداری و درمان می باشند.
وی با بیان مشکلاتی که موسسه با آن روبرو است، گفت: موسسه سرای رحمت بافق تنها مرکز نگهداری دایمی و شبانه روزی معلولان در شهرستان بافق می باشد که هنوز شناخت و آگاهی درست و صحیحی از وجود سرای رحمت بافق در شهرستان وجود ندارد.
مدیر موسسه سرای رحمت بافق در پایان افزود: امنیت با شما معنی می شود که اگر امنیت نباشد ما توانایی نگهداری از این بچه ها را نداریم.
انتهای پیام/