شناسه : 36726387
فرماندار بافق در نشست شورای اداری بافق:


محمدزاده رحمانی گفت: در حوزه آبرسانی تنها شهرستان در کشور هستیم که از آب شیرین کن برای آب شرب استفاده می کنیم.

به گزارش صبح بافق؛ نشست شوای اداری بافق با حضور حجت الاسلام سلیمانی امام جمعه، زاده رحمانی فرماندار، بخشدار  و روسای ادارت شهرستان در محل سالن آیت الله شیخ محمدتقی بافقی فرمانداری بافق برگزار شد.

زاده رحمانی درابتدای این نشست گفت: در این شرایط اقتصادی گازرسانی در شهرستان بافق و منطقه سبزدشت به اتمام رسیده و دهستان کوشک نیز امسال به پایان خواهد رسید و سال آینده بافق یکی از شهرستان های سبز کشور خواهد بود.

وی در ادامه افزود: بزرگراه یزد بافق به پایان رسید و جاده بافق- رفسنجان آسفالت آن شروع شده و جاده سیروس آباد نیز کار خود را آغاز کرده است. در حوزه آبرسانی هم تنها شهرستان در کشور هستیم که از آب شیرین کن برای آب شرب استفاده می کنیم.

فرماندار بافق به دو کار اساسی بزرگ انجام شده در شهرستان اشاره و تصریح کرد: ممنوعیت برداشت آب از سفره های زمینی و ارتقاء مناطق حفاظتی از جمله کارهایی است که انجام شده است.

زاده رحمانی اظهار داشت: مردم از انتظارهایی دارند که باید به آنها احترام گذاشت، متعهد بودن به نظام، مردم داری وتلاش در جهت جلب رضایت مردم که بیشتر مردم به بودجه نیاز ندارند و نیاز به تسهیل گری دارند، اشراف به مجموعه کاری، مدیر میدانی باشیم نه کارتابلی، فرهنگی بدن وروحیه خیری بودن، پیگیربودن قدرت نه گفتن برای تحقق وعده ها از جمله وظایفی هست که باید مدیران ادارت مدنظر داشته باشند.

در ادامه این نشست دکتر لازمی رئیس سابق دانشگاه آزاد اسلامی نیز گفت: زیرساخت آموزشی در مجموعه شهرستان که می توتند موثر باشددانشگاه آزا اسلامی است و درصد زیادی از فرزندان این شهرستان در این مجموعه ها تحصیل می کنند.

وی در ادامه تصریح کرد: متاسفانه به دلایل متعددی بحث کیفیت آموزش و فرهنگی نیاز به تقویت داره و این تقویت تنها به توان دانشگاه آزاد نیست و امیدوارم مسئولان مثل گذشته این مجموعه را حمایت تا فارغ التحصیلانی قوی در جامعه پرورش دهیم.

انتهای پیام/ع.ع