شناسه : 35776871
نماینده بزرگترین حوزه انتخابیه کشور:


عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور با بیان اینکه با دامن زدن بر اختلافات در مسیر تحقق اهداف دشمن قرار خواهیم گرفت، گفت: وحدت باید در داخل کشور پررنگ تر شود.

به گزارش صبح بافق؛ محمد رضا صباغیان  با تاکید بر ضرورت وحدت در بین جناح ها و اقوام مختلف در کشور بیان کرد: وحدت در جهان اسلام یکی از نیازهای اساسی است و در قرآن و روایات و احادیث به وحدت نیز تاکید شده است.

وی با بیان اینکه «شیعه و سنی باید با یکدیگر متحد باشند» گفت: تنها کسانی که از اختلاف نفع می برند دشمن است. بنابراین ما نباید با دامن زدن به اختلافات در جهت تحقق اهداف دشمن حرکت کنیم.

نماینده مردم مهریز و بافق در مجلس تصریح کرد: ولادت حضرت رسول(ص) فرصت مغتنمی است که شیعه و سنی و تمام فرقه های اسلامی وحدت خود را تقویت کنند تا بتوانند با وحدت جلو خسارت بیشتر به جهان اسلام را بگیرند.

صباغیان خاطرنشان کرد: وحدت در داخل کشور نیز باید پررنگ تر باشد تا بتوانیم با قدرت در برابر ترفندهای آمریکا بایستیم. ما باید شرایط امروز کشور را درک کنیم. غفلت و اختلاف ورزی ما، حرکت در مسیر تحقق اهداف دشمن است.

منبع: ایسنا


ugd
دوستان صبح بافق با سلام
اگه ممکنه برای این خبر سایت بافق فدا که معلوم نیست کی فرستاده گزارش تهیه کنید
کامنت های همشهریان جالب توجه هست

بافقی هایی که به فکر پیشرفت خود و شهرشان نیستند!!
دسته: اخبار ویژه
۷ دیدگاه
یکشنبه - ۱۱ آذر ۱۳۹۷

شاید برای خوانندگان عزیز جالب باشد بدانند در ماجرای عدم حضور بافقی ها در پست های مدیریتی استان آنقدرها هم که می گویند نخواستن و نگذاشتن یزدیها نیست که عامل اصلی است، بلکه درصد زیادی از این نداشتن نیرو در مرکز به خود مسؤلین بافق باز می گردد.

مثلا اگر شما بدانید برای حضور آقای طالعی معاون کنونی فرماندار بافق در یزد به عنوان معاون اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری هماهنگی انجام شده اما وی بازنشستگی را بهانه کرده و نخواسته از بافق برود مشکل به چه کسی و کجا برمی گردد؟

این موضوع درباره آقای حسین طالعی رئیس سابق اداره آب و فاضلاب هم صدق می کند که حاضر نشد مسؤلیتی را در استان بپذیرد و ترجیح داد در بافق بماند حتی اگر بعد از بالای ۲۰ سال سابقه مدیریتی، رئیس اداره نباشد.

ولی الله رنجبر رئیس کنونی اداره صنعت ، معدن و تجارت بافق نیز از این قصه مبرا نیست. چرا که در سال گذشته قرار بود به عنوان معاون مدیر کل صنعت، معدن و تجارت استان معرفی شود اما پذیرا نشد.

محمد رضا فتاحی رئیس کنونی هلال احمر بافق هم که پس از ماهها رفت و آمد به یزد عطای معاونت جمعیت هلال احمر استان را به لقایش بخشید و به بافق برگشت.

جدیدا هم خبر رسیده ریاست اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهر یزد به خانم لیلی رنجبر رئیس کنونی نمایندگی میراث فرهنگی بافق پیشنهاد شده است اما او هم از پذیرفتن این مسؤلیت سرباز زده است.

با توصیفات بالا می توان گفت خیلی از مسؤلین ما، عافیت و آسودگی خود و خانواده را بر پیشرفت اداری و نیروپروری شهرمان ترجیح می دهند.

به نظرتان تا زمانی که مسؤلین بافق نخواهند رنج رفت و آمد یا اسکان در شهر دیگر را بر خود هموار سازند می توان انتظار پیشرفت منابع انسانی شهرستان را داشت؟
پست شده در ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ ۱۴:۱۱