شناسه : 35061718


محمدرضا صباغیان نماینده مردم بافق در مجلس شورای اسلامی در سفر یک روزه به بافق در جلسات مختلف شرکت کرد.

به گزارش صبح بافق؛ محمدرضا صباغیان نماینده مردم بافق، بهاباد، خاتم، ابرکوه و خاتم در مجلس شورای اسلامی در سفر یک روزه به بافق در نشست توسعه شهرستان، جلسه بررسی آسیب های اجتماعی، جلسه بامدیرکل راه آهن استان، جلسه با تشکل های کارگری، دیدار با اهل قلم و شرکت در نشست خبری با اصحاب رسانه شرکت کرد.

صباغیان گفت: در جلسه توسعه شهرستان که با حضور فرماندار، شهردار و اعضای شورای شهر برگزار شد و اولویت های شهر از جمله: راه، بهداشت ودرمان، سرمایه گذاری های جوار ریلی وجوار معدنی مطرح شد و همچنین در این جلسه مصوبات جلسه قبل را مرور و اگر نیازی بود مصوبات جدید اتخاذ خواهدشد.

وی در ادامه افزود: در نشست بررسی آسیب های اجتماعی شهرستان که با حضور جمعی از مسئولین این حوزه در محل شبکه بهداشت ودرمان برگزار و مشکلات و آسیب های اجتماعی از جمله: طلاق، اعتیاد، سرقت، بیماری های روانی که در شهرستان وجود دارد بررسی و تصمیماتی گرفته و اجرا شد.

نماینده بزرگترین حوزه انتخابیه کشور در مجلس شورای اسلامی در ادامه به جلسه با تشکل کارگری اشاره و بیان داشت: شرکت ها و کارخانجاتی که در شهرستان بافق در حال فعالیت هستند اکثرا از تشکل صنفی برخوردار هستند که در این جلسه نیز مشکلات کارگران، کارفرمایان ومسائل مربوطه بررسی شد.

صباغیان در ادامه جلسه ای نیز با داودی مدیرکل راه آهن استان یزد در محل دفتر خود داشت که در این جلسه نیز مدیرکل راه آهن استان یزد از اختصاص 5 میلیارد ریال اعتبار برای بهسازی ایستگاه بافق و مجوز استخدام ۱۵سوزنبان که باید  از نیروهای بافقی باشند خبرداد.

نماینده حوزه انتخابیه مهریز در مجلس دیداری نیز با اهلم قلم و انجمن نویسندگان بافق برگزارو مسائل ومشکلات این قشر نیز بررسی شد.

پایان بخش برنامه های روز گذشته صباغیان نشست با اصحاب رسانه شهرستان بود که خبرنگاران با طرح سوال در خصوص مسائل و مشکلات حوزه انتخابیه و کشوری مطرح و وی پاسخ داد.

نماینده مردم بافق در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: همه شهرستان ها ظرفیت هایی دارند واگر این ظرفیت ها را شناسایی کنیم و برای این ظرفیت ها برنامه داشته باشیم می توانیم پیشرفت داشته باشیم. از جمله اولویت های شهرستان بافق راه بافق- یزد، احداث فولاد و گندله، پزشک متخصص و تامین پزشک پلی کلینیک و مسائل فرهنگی است.


بافقی
باسلام از بابت تهیه و تحلیل خبر معطلید فقط یه وب زدین و یه فرصت رو گرفتید معمولا دیدگاهها رو هم که نمی گذارید
پست شده در ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ ۰۸:۳۹