شناسه : 35760883
همزمان با هفته بسیج؛


به مناسبت هفته ی بسیج، « میز خدمت » با اولویت خدمت رسانی به مردم در روستای مبارکه بافق برگزار شد.

به گزارش صبح بافق؛ به مناسبت هفته بسیج و بارویکرد خدمت رسانی به مردم، میز خدمت با حضور سرهنگ صادقی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بافق، پورامینی بخشدار بخش مرکزی، عسکری مدیر جهاد کشاورزی، طالعی رئیس بنیاد مسکن، فلاح رئیس اداره آب روستائی باحضور در روستای مبارکه بافق مشکلات مردم این روستا را برسی و قول رسیدگی و پیگیری دادند.

سرهنگ صادقی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بافق  اظهار کرد: به منظور تحقق اسناد بالادستی و همچنین حقوق شهروندی و تکریم ارباب رجوع ، میز خدمت به مناسبت هفته ی بسیج و تحت عنوان اردوی جهادی بسیج مسئولین در روستای مبارکه بافق برگزار شد.
وی با بیان اینکه به حق می‌توان اعلام کرد که بسیج در هر عرصه‌ای که وارد شد، امورات و اقداماتش موفقیت‌آمیز بوده است، گفت: در این بین بسیج ادارات بافق به‌عنوان رکن اصلی خدمت‌رسانی به خوبی این رسالت را عهده دار بوده است.
سرهنگ صادقی رضایت‌مندی و کارآمدی را دو اصل اصلی مورد توجه بسیج کارمندی عنوان کرد و افزود: اعتقاد داریم که اگر ما کارآمدی را افزایش دهیم، رضایت‌مندی به میزان دو برابر افزایش می‌یابد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بافق  با اشاره به اینکه امروزه بسیج در میان اقشار مختلف جامعه گسترش یافته است ، اظهار داشت:بسیجیان با استفاده از همه امکانات برای تحقق اهداف جمهوری اسلامی ایران تلاش می کنند.

انتهای پیام/