شناسه : 35857275
فرماندار بافق در بازدید از کمپ ترک اعتیاد:


زاده رحمانی فرماندار شهرستان بافق در بازدید از کمپ ترک اعتیاد پیام آوران بافق گفت: تلاش در جهت درمان بیماران گرفتار اعتیاد اقدامی ارزشمند است که علاوه بر کمک به بهبودی فرد مبتلا، باعث کاهش مسائل و تبعات ناشی از این بیماران در جامعه خواهد شد.

به گزارش صبح بافق؛  فرماندار بافق به همراه رییس شورای شهر و برخی از مدیران ادارات خدمات رسان از جمله ادارات، آبفا و آبفار، برق، گاز، مخابرات و... با حضور در کمپ ترک اعتیاد پیام آوران بافق از نزدیک مسائل و مشکلات موجود در این کمپ را بررسی و پیرامون رفع آن تصمیم گیری نمودند.
محمد زاده رحمانی در این حاشیه این بازدید ضمن قدردانی از مسئولان این کمپ اقدام آنان در ایجاد این مرکز را ارزشمند توصیف کرد و اظهار داشت: تلاش در جهت درمان بیماران گرفتار در بند اعتیاد، اقدامی ارزشمند است که علاوه بر کمک به بهبودی فرد مبتلا، باعث کاهش مسائل و تبعات ناشی از این بیماران در جامعه خواهد شد.
وی همچنین پیرامون رفع مسائل و مشکلات موجود در این مرکز، از مدیران ادارات خدمات رسان درخواست نمود که به این گونه مراکز با دید مسائل اقتصادی نگاه نکرده و در جهت رفع مشکلات آنان گام بردارند.
گفتنی است در پایان پس از بحث و تبادل نظر مقرر شد ادارات خدمات رسان جهت تامین زیرساخت لازم اقدام لازم در رفع آن با مشارکت فرمانداری و پیگیری مسئولان این مرکز انجام دهند.

منبع: روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق