شناسه : 36730691
رئیس اداره صمت بافق:


ولی الله رنجبر؛ رییس اداره صنعت؛ معدن و تجارت بافق از برگزاری انتخابات انجمن حمایت از مصرف کنندگان در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش صبح بافق؛ رئیس اداره صنعت؛ معدن و تجارت شهرستان بافق با اعلام این خبر افزود: انتخابات انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان پنج شنبه هفته آینده 27 تیرماه در اداره صنعت؛ معدن و تجارت شهرستان بافق برگزار می شود.
رنجبر شرایط شرکت کنندگان در انتخابات را در وهله اول ثبت نام در سایت انجمن صنفی به نشانیhttp://Www.members.crps.ir دانست و تاکید کرد: افراد بالای 18 سال با داشتن کپی کارت ملی و یک قطعه عکس و یا تصویر آن می توانند برای شرکت در انتخابات هیات مدیره انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان در سایت مذکور ثبت نام و سپس در انتخابات شرکت نمایند.
رئیس اداره صمت تاکید کرد: مهلت ثبت نام در سایت برای حضور در انتخابات از سوی شرکت کنندگان تا تاریخ 20 تیرماه می باشد که پس از هفت روز انتخابات برگزار می شود.
رنجبر در پایان اظهار داشت: انجمن صنفی حمایت از حقوق مصرف کنندگان در راستای حمایت از حقوق خریداران کالا و نظارت و بازرسی دائم از اصناف مختلف بازار ایجاد شده است و تاکنون دو دوره از  انتخابات آن  در شهرستان بافق برگزار شده و هیات مدیره انجمن حمایت از مصرف کنندگان فعالیت شایسته ای را داشته است.

انتهای پیام/