شناسه : 35299656
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بافق:


سرهنگ صادقی از برگزاری یکصد برنامه در هفته دفاع مقدس خبرداد.

به گزارش صبح بافق؛ نشست شورای اداری شهرستان بافق با حضور فرماندار و روسای ادارات بافق در محل سالن آیت الله شیخ محمدتقی بافقی فرمانداری برگزار شد.

سرهنگ اکبر صادقی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بافق در این نشست با تسلیت ایام محرم و آغاز هفته دفاع مقدس از برگزاری بیش از یکصد برنامه در این هفته خبر داد.

وی در ادامه افزود: هفته دفاع مقدس که همزمان با 31شهریور ماه آغاز خواهد شد، در شهرستان بافق نیز برنامه هایی از جمله دیدار با امام جمعه، غبارروبی قبور شهدا، رژه نیروهای نظامی و انتظامی و بسیجیان شهرستان برگزار خواهد شد. این رژه با حضور نیروهای نظامی و انتظامی، گردان های بیت المقدس، گردان امام حسین(ع)، بسیجیان  پایگاه نبی اکرم، پایگاه شهید جعفرزاده و بسیج دانش آموزی و اقشار را داریم که با تمام قدرت اقتدار خود را نشان خواهند داد.

سرهنگ صادقی به دیگر برنامه های این هفته اشاره و بیان داشت: برپایی نمایشگاه دستاورد های ۴۰ ساله نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران که یک نقطه پیشرفت و ایستادگی برای برداشتن گام های بلند در راستای امنیت، آبادانی و پیشرفت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است برگزار خواهد شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بافق در پایان گفت: برگزاری نشست هایی که در رابطه با هفته دفاع مقدس و دستاورد های ۴۰ ساله انقلاب، یادمان شهدا که در سطح شهر و در سطح شهرستان برگزار خواهد شد و یک برنامه ویژه هم برای دانش آموزان است  که برنامه احلی من العسل است که این برنامه هم در محل امامزاده عبدالله(ع) با حضورهمه بسیجیان و رزمندگان دفاع مقدس انجام خواهد شد.