شناسه : 35220707
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بافق:


سرهنگ صادقی گفت: همزمان با سراسر کشور تجمع و رزمایش بسیج سپاهیان محمدرسول الله(ص) را در روز پنجشنبه 15شهریورماه به مدت24ساعت برگزار خواهدشد.

به گزارش صبح بافق؛ نشست خبری رزمایش سراسری عاشورایی بسیج سپاهیان محمدرسول الله(ص) بافق با حضور سرهنگ صادقی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بافق و اصحاب رسانه برگزار شد.

سرهنگ اکبر صادقی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بافق در این نشست گفت: با توجه به اینکه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در چهل سالگی قرار دارد با توجه به دستاوردهای عظیمی که در این 4دهه داشته با ثبات و اقتدار کامل در حال پیشرفت و حرکت است.

 وی در ادامه افزود: مردم شهرستان بافق نیز با حضور پرشوری که در عرصه دفاع مقدس ومبارزات قبل و بعد از انقلاب داشتند 253شهید،32پاسدارشهید، 14شهیدگمنام، 66آزاده و466 جانباز را تقدیم این انقلاب کردند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بافق تصریح کرد: همزمان با سراسر کشور تجمع و رزمایش بسیج سپاهیان محمدرسول الله(ص) را در روز پنجشنبه 15شهریورماه به مدت24ساعت برگزار خواهدشد.

سرهنگ صادقی اظهار داشت: این رزمایش با هدف امیدآفرینی، روحیه و انسجام بخشی به بسیجیان و تقویت اقتداروامنیت مردم برگزار خواهد شد. شعار این رزمایش وحدت، ایستادگی و پیشرفت خواهد بود و با عزم راسخ برای مقابله با تحریم های ظالمانه دشمن، پیگیری مطالبات عمومی، کمک به مسئولین نظام، رفع مشکلات معیشتی مردم وایجاد یک امنیت مبتنی برمردم این رزمایش  برگزار خواهدشد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بافق به برنامه های این رزمایش هم اشاره وبیان داشت: در روز15شهریور ماه با اعزام 6 گروه جهادی برای کمک به  پیشرفت وآبادانی و اقتصاد مقاومتی که جز تاکیدات مقام معظم رهبری هم هست کمک کار مسئولان نظام باشند کار خود را آغاز خواهند کرد. اردوهای جهادی در مبارکه و بعضی از نقاط در بحث بهسازی مدارس و کمک به منازل محرومین با همکاری کمیته امداد برنامه ریزی وکارشروع شده است. برگزاری کلاس های آموزشی، نشست با بسیجیان و در نهایت حرکت ازسپاه ناحیه به سمت امامزاده عبدالله(ع) پیاده روی خواهند کرد و در صحن امامزاده عبدالله(ع) میثاقی با شهدا وامام شهدا خواهیم داشت.

سرهنگ صادقی ادامه داد: بعد از پایان این مراسم بسیجیان با حضور در سپاه ناحیه ماموریت بعدی خود که گشت زنی در نقاط مختلف  شهرستان است برای ایجاد امنیت و خدمت رسانی به مردم را دنبال خواهند کرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بافق به نقش بسیج در جامعه اشاره و تاکید کرد: حضور مردم و نقش بسیج که همه برخواسته از انقلاب اسلامی و فرمایشات حضرت امام(ره) و مقام معظم رهبری تنها راه برقراری و حفظ امنیت است و در این چهل سال نیز قابل ستایش است واین چهل سال دستاوردهای عظیمی را به ملت ایران تقدیم کردند. باید یک محیط نشاط و پرامید را درجامعه ایجاد کنیم برای استفاده از ظرفیت های داخلی و اینکه نگاه به بیرون نداشته باشیم و از ظرفیت های داخل کشور استفاده کنیم تا بتوانیم بر مشکلات غلبه کنیم.

انتهای پیام/