شناسه : 36104291


به مناسبت دهه مباک فجر وچهلمین سالگشت پیروزی انقلاب اسلامی نشست بصیرتی با موضوع دستاوردهای انقلاب اسلامی در محل پایگاه آیت الله مدنی مجتمع معدنی کوشک برگزار شد.

به گزارش صبح بافق؛ به مناسبت دهه مباک فجر وچهلمین سالگشت پیروزی انقلاب اسلامی نشست بصیرتی با موضوع دستاوردهای انقلاب اسلامی در محل پایگاه آیت الله مدنی مجتمع معدنی کوشک برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین هاشمی سخنران این مراسم ضمن گرامیداشت یادوخاطرشهدای این مجتمع معدنی گفت: امروز امنیت و پیشرفت کشور را مدیون خون شهدا هستیم وباید به آرمان های انقلاب و شهدا پایبند باشیم.

وی درادامه افزود: بعضی از مشکلات را نباید به اصل نظام وانقلاب نسبت دهیم هرچند مشکلات هست و مردم هم حق دارند اعتراض کنند و باید به مشکلات مردم رسیدگی واین وظیفه مسئولین است که به مردم خدمت و مشکلات آنها را برسی وبرای رفع آن تلاش کنند.

حجت الاسلام هاشمی در ادامه به مقایسه انقلاب اسلامی ایران با سایر انقلاب هایی که در جهان اتفاق افتاد پرداخت و بیان داشت: مردم نظام 2500 ساله شاهنشاهی را با رهبری امام خمینی(ره) شکست دادند و حکومت اسلامی را در کشور مستقر کردند.

سخنران این نشست بصیرتی در پایان گفت: امروز به برکت انقلاب در تمام زمینه ها پیشرفت کردیم وانقلاب اسلامی ما در حال گسترش به تمام نقاط جهان است و این انقلاب را به عنوان الگویی برای خود انتخاب می کنند.

انتهای پیام/