شناسه : 35168839
همزمان با هفته دولت؛


به مناسب هفته دولت و با حضورجمعی از مسئولین استان و شهرستان از 70پروژه بافق با اعتباری بالغ بر 610میلیارد ریال رونمایی شد.

به گزارش صبح بافق؛ در پنجمین روز از هفته دولت با حضور دکتر کهزادی معاون امور مالی، پشتیبانی و عمرانی رئیس قوه قضائیه، دکتر حبیبی مدیرکل دادگستری استان یزد، دکتر طالبی معاون سیاسی امنیتی استان یزد، حجت الاسلام سلیمانی امام جمعه بافق، زاده رحمانی فرماندار، اعضای شورای شهر و جمعی از مسئولین شهرستان از 70پروژه بافق با اعتباری بالغ بر 610میلیارد ریال رونمایی شد.

در ابتدا با حضور دکتر کهزادی و دکتر وحبیبی ساختمان دادگستری بافق با اعتباری بالغ بر 40میلیارد ریال افتتاح وبه بهره برداری رسید.

دکتر کهزادی معاون امور مالی، پشتیبانی و عمرانی رئیس قوه قضائیه در حاشیه این مراسم گفت: در  ساختمان قبلی دادگستری بافق کمبود فضا و مناسب مراجعین وارباب رجوع نداشت که خوشبختانه با اعتباری بالغ بیش از 40میلیارد ریال ساخته شد همچنین 4 واحد مسکونی نیز با همکاری فرماندارو مسئولین ساخته و آماده بهره برداری شد.

در ادامه مرکز آموزشی فنی وحرفه ای خواهران با اعتبار بیش از 3میلیارد ریال از محل اعتبارات دولتی به بهرداری رسید.

بهره برداری از کارخانه فرآوری خرما با اعتبار20میلیارد ریال در شهرک صنعتی مبارکه

افتتاح مجموعه  فرهنگی، ورزشی، رفاهی کارگران به مساحت 50هزارمترمربع  با اعتباربیش از10میلیارد ریال

بهره برداری از فاز اول پارک شاهدفخریه با اعتباربیش از 7میلیارد ریال

بهره برداری از پروژه مرمت وبازسازی حوض بازو با اعتباری بیش از 4میلیارد ریال

بهره برداری از پروژه فاز دوم مجتمع آبرسانی مبارکه با اعتبار 37میلیارد ریال

این پروژه 24روستا و 8736نفر را در مخزن 2هزار متر مکعبی تحت پوشش خود قرار می دهد.

فرماندار بافق در حاشیه افتتاح این پروژه ها گفت: این پروژه در حوزه عمران شهری و روستایی، تامین آب و بهداشت، زیرساخت، فضای فیزیکی ادارات از جمله ساختمان دادگستری، مرکز آموزش فنی وحرفه ای بانوان و علاوه برآن در صنایع تبدیلی و جانبی بخش کشاورزی از جمله کارگاه بسته بندی و فرآوری  خرما به بهرداری رسید.

وی در پاسخ به این سوال که کدام یک از پروژه ها شاخص ترین پروژه است بیان داشت: به نظر من شاخص ترین این پروژها مجتمع تامین آب آشامیدنی مبارکه است که روستاهای حاشیه شهر را تحت پوشش قرار می دهد و فشار را از روی شبکه آب شهری برداشته و مجزا می شود، قسمتی از بزرگراه بافق- یزد که فقط 6کیلومترآن باقی خواهد ماند.

انتهای پیام/