شناسه : 35041831
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد در بافق:


دکتر نوری در نشست بررسی مسائل ومشکلات حوزه درمان بافق گفت: بیمارستان جدید در بافق پیشرفت خوبی ندارد و تصمیم گرفته شد که پیمانکار سرعت کار خود را بالا ببرد.

به گزارش صبح بافق؛ با حضور دکتر زارع مدیر درمان، دکتر نوری معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد و کارشناسان این حوزه و محمد زاده رحمانی و اعضای شورای شهر نشست بررسی مسائل و مشکلات حوزه بهداشت و درمان شهرستان در محل فرمانداری بافق برگزار شد.

دکتر نوری معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی دانشگاه شهید صدوقی در این نشست گفت: بیمارستان 96 تخت خوابی شهرستان با وجود 40 درصد پیشرفت خوبی ندارد و تصمیم گرفته شد که پیمانکار سرعت کار خود را بالا ببرد و امیدواریم هرچه سریعتر کارهای ساختمانی آن به اتمام و تجهیزات راه اندازی آن هم فرام شود.

وی در ادامه افزود: قراردادی که قبلا برای اتمام این پروژه بسته شده حدود12میلیارد تومان است ولی باتوجه به تورم موجود احتمال دارد این مبلغ به دو برابر افزایش پیدا کند و امیدواریم بتوانیم با کمک فرماندار و مسئولین این طرح را به اتمام برسانیم.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی یزد اظهار داشت: بخش رادیولوژی دیجیتال ساختمان آن آماده و در هفته دولت به بهره برداری خواهد رسید همچنین کیلینیک بیمارستان و بخش فیزیوتراپی  نیز آماده بهره برداری است.

این مقام مسئول ادامه داد: درحوزه تجهیزات پزشکی مشکلی در شهرستان وجود ندارد در خصوص دستگاه MRI هم نیاز به مجوز دارد و در تلاش هستیم که مجوز آن را بگیریم.

دکتر نوری به حوزه تخصصی بیمارستان هم اشاره و بیان داشت: در حوزه تخصصی نیز 20نفر متخصص در شهرستان مشغول به فعالیت هستند و در تلاش هستیم که متخصص گوارش و فوق تخصص کلیه و رادیولوژی را به شهرستان اضافه کنیم.

لازم به ذکر است در ابتدای ورود از بیمارستان 96تخته خوابی و قسمت های مختلف بیمارستان ولی عصر(عج) بازدید کردند.

انتهای پیام/