شناسه : 35164149
فرماندار بافق:


فرماندار بافق در دیدار بامدبرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) بافق گفت: تامین مسکن مشکل اساسی مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) بافق است.

به گزارش صبح بافق به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق؛ همزمان با هفته دولت، مدیرکل کمیته امداد استان یزد به همراه رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) بافق با فرماندار شهرستان دیدارو ضمن تبریک هفته دولت به زاده رحمانی پیرامون مسائل مددجویان بحث و تبادل نظر نمودند. مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان یزد در این دیدار ضمن قدردانی از خدمات و همکاری های امام جمعه و فرماندار بافق از این دو شخصیت با عنوان دو بال تعالی شهرستان یاد کرد.

محسن علیزاده افزود: خوشبختانه در چند سال گذشته اقدامات مناسبی در شهرستان به ویژه در بحث یاری مددجویان این نهاد صورت گرفته است.

فرماندار بافق نیز در ادامه این دیدار ضمن قدردانی از حضور ایشان و تشکر از دید مثبت و عملکرد این نهاد در شهرستان بافق گفت:خوشبختانه حس انسان دوستی و یاری رساندن به هم نوعان به صورت روز افزون در حال افزایش است.

زاده رحمانی همچنین پیرامون پیگیری خرید و واگذاری انشعاب گاز 81 خانوار مددجوی منطقه سبزدشت از علیزاده قدردانی و عنوان داشت: مهمترین مشکلی که مددجویان کمیته امداد شهرستان در حال حاضر با آن مواجه هستند تامین مسکن است که با توجه به قیمت بالای مسکن و اجاره بها در شهرستان نیازمند حمایت بیشتر در این زمینه می باشند.

انتهای پیام/