شناسه : 36014801


نماینده مردم بافق در مجلس شورای اسلامی گفت: لازم است هفته آینده جلسه‌ای غیرعلنی برای بررسی علت گرانی‌های اخیر با حضور مسئولان ذیربط برگزار شود.

به گزارش صبح بافق؛ محمدرضا صباغیان در جلسه علنی نوبت عصر مجلس طی تذکری شفاهی اظهار داشت: متأسفانه گرانی‌ها برای مردم کمرشکن شده و احساس می‌شود که ما مسئولان با جامعه فاصله داریم.

وی ادامه داد: وضعیت گرانی‌ها در برخی کالاها بسیار شدیدتر است به گونه‌ای که قیمت آن کالاها ۱۰۰ درصد و حتی ۲۰۰ درصد افزایش یافته است.

نماینده مردم بافق و مهریز در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: قیمت گوشت به حدود ۹۰ هزار تومان رسیده است، بی‌محابا افزایش می‌یابد و کنترل نمی‌شود.

صباغیان افزود: ضرورت دارد هفته آینده جلسه‌ای غیرعلنی برای بررسی علت گرانی‌های اخیر برگزار شود تا مسئولان ذیربط در این باره پاسخگو باشند.

وی اظهار کرد: مجلس قانون استمهال وام های کشاورزی را تصویب کرد، اما اجرایی نشد. به همین دلیل نسبت به مجلس بدبینی به وجود آمد. مجلس قانون تصویب می کند و دولت به دنبال اجرای آن است، اما بانک ها مردم را سرکار می گذارند.

عضو کمیسیون امور داخلی و شوراها مجلس شورای اسلامی ادامه داد: راه یزد-بافق شاهد تصادفات بسیار است، از آنجا که پیمانکار طلبکار است 300 متر این جاده را گروگان گرفته و عملیات عمرانی را رها کرده است؛ باید وزیر راه و شهرسازی به موضوع رسیدگی کند

منبع: خبرگزاری مهر