شناسه : 37405778
گروه جهادی آیت الله میرغنی زاده پایگاه بنت الهدی صدر انجام شد؛


شادی شب یلدا را با دستان سخاوتمند و کریمانه خود بین نیازمندان تقسیم می کنیم.

به گزارش صبح بافق؛  گروه جهادی آیت الله میرغنی زاده پایگاه بنت الهدی صدر حوزه شهدای خواهر بمناسبت شب یلدا دست  به کار خیرخواهانه زده و پس  از جمع آوری کمک های اعضای پایگاه و تعدادی از خانواده های شهدا با هدف شاد کردن قشر محروم و ضعیف در شب یلدا سبد کالا به تعداد 40 عدد و ارزش 20 میلیون ریال شامل میوه و شیرینی تهیه و پس از بسته بندی توسط حلقه های صالحین نوجوانان تا قبل از غروب آفتاب به منزل این عزیزان ارسال گردید.  
پایگاه بنت الهدی صدر فعالیت های جهادی خود را به نام شهید جهادی سید روح الله میرغنی زاده از سال 1395 آغاز کرده و هرساله در چند نوبت توسط اعضای پایگاه و حلقه صالحین اقلام خوراکی و پوشاکی تهیه و بین خانواده های بی بضاعت توزیع می کند.
از جمله کارهای جهادی شهید میرغنی زاده، تهیه سبد کالا برای عید نوروز و ماه مبارک رمضان، تهیه لوازم التحریر در آغاز سال تحصیلی، تهیه لباس مدرسه برای دانش آموزان و جمع آوری لباس گرم در زمستان برای افراد بی بضاعت می توان نام برد.
حال در شب یلدا به نام 40 تن از شهدای شهرستان بافق میوه و شیرینی تهیه و با عنوان یلدای شهدایی به نام شهدا بین مردم بی بضاعت توزیع شد.

خبرگزاری بسیج


یادداشت یادداشت