شناسه : 35718107


جلسه هم اندیشی مدیران مقطع متوسطه دوم شهرستان بافق با حضور معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان یزد برگزار شد.

به گزارش صبح بافق؛ با هدف بررسی مسائل آموزشی و آشنایی مدیران مدارس متوسطه دوم با طرح‌ها و برنامه‌های مصوب درسال تحصیلی ۹7-۹8 جلسه هم اندیشی مدیران با حضور ارجمندی معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان ، مدیر و معاون آموزشی مدیریت آموزش وپرورش بافق در سالن کنفرانس این مدیریت برگزارگردید .
درابتدا " قاسم زاده "  مدیر آموزش و پرورش ضمن خیرمقدم به معاون آموزش متوسطه اداره کل ‌از اقدامات صورت گرفته در استقرار پایه دوازدهم در دوره دوم متوسطه، نحوه هدایت تحصیلی دانش آموزان در رشته های نظری و فنی و حرفه ای و کارودانش در سال تحصیلی جدید مطالبی بیان نمود.
سپس مدیران مدارس با ذکر سوالاتی پیرامون حوزه آموزش ، به بیان نظرات و طرح دیدگاههای خود پرداختند.
توجه به تامین نیروی انسانی  در دوره متوسطه در بعضی از دروس : ادبیات، زیست شناسی ،علوم و... در سطح منطقه - رفع ابهامات موجود در پایه دوازدهم ؛ از جمله مواردی بود که یاوری معاون آموزشی مدیریت به ذکر آنها پرداخت .
درادامه این جلسه " ارجمندی " معاون آموزش متوسطه اداره کل ، ضمن تبریک به کلیه فرهنگیان به مناسبت  ۲۵ مین سال صدر نشینی و افتخار آفرینی دانش آموزان استان در کنکور سراسری ، خواستار ارتقاء سطح آموزش مدارس به ویژه در پایه دوازدهم شد . اهتمام جدی مدیران و دبیران مدارس به آزمونهای بهبود عملکرد تحصیلی و کنکور های آزمایشی استان ، توجه به تشکیل کارگاههای آموزشی دروس مختلف در مناطق ، توجه مدیران به برگزاری کلاسهای تقویتی و آمادگی کنکور در مدارس  از جمله مواردی بود که معاون آموزش متوسطه استان در جمع مدیران مطرح نمودو به سوالات آنان در زمینه های مختلف آموزشی پاسخ داد.

انتهای پیام/