شناسه : 35921225
پدر شهید احمدی روشن:


پدر شهید احمدی روشن حرکت عمومی نظام را رو به جلو عنوان کرد.

به گزارش صبح بافق؛ احمدی روشن در جمع  اساتید، روحانیون و طلاب مدارس علمیه بافق به بیان  نکاتی در عرصه مسائل سیاسی کشور پرداخت و گفت: اگر همه مسلمانان جهان تنها به برخی از  آیه های سازنده و راهگشای قرآن کریم عمل کرده و آن را سرمشق زندگی خود قرار می دادند، هرگز اسیر دشمنان از جمله استکبار جهانی و صهیونیسم نمی شدند و اگر به قرآن عمل شود چرخ دنیا و آخرت برای هیچ کس لنگ نخواهد زد.

احمدی روشن گفت: زمانیکه راهنمایان دین مانند پیامبر اکرم(صلی الله علیه و آله و سلم) و ائمه معصومین(علیهم السلام) و حوزه های علمیه را داریم چرا باید زیر پای استکبار جهانی دست و پا بزنیم؟ چرا باید آمریکا بر شئونات اسلام و مسلمین مسلط باشد؟ این زمانی رخ می دهد که ما قرآن را فراموش کرده باشیم و افرادی در زمان انتخابات امر را مشتبه کرده که در کنار چرخیدن چرخ هسته ای کشور باید چرخ اقتصاد نیز بچرخد اما اینچنین نشد.

وی در ادامه با بیان اینکه دشمن دروغگویی بیش نیست، افزود: دشمنی که می خواهد با ما مذاکره کند از سال 82 تا 84 ثابت کرده است که قصد دوستی با جمهوری اسلامی ایران را ندارد.

پدر شهید احمدی روشن با اشاره به سخن برخی که گفته بودند فلان شخص ذخیره انقلاب است، گفت: ذخیره انقلاب آن پسر 13 ساله ای است که نارنجک به کمر خود بست و زیر تانک رفت .

وی در پایان با اشاره به فرمایش رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی)، گفت: برخی ضعف ها مربوط به مدیریت هاست و مربوط به حرکت عمومی نظام نیست زیرا حرکت عمومی نظام رو به جلو است و در هنگام وجود مدیریت انقلابی، حرکت نظام اسلامی رو به جلو بوده است.