شناسه : 34615320
همه می‌آییم


نماینده بزرگترین حوزه انتخابیه کشور از مردم دعوت کرد تا در راهپیمایی روز جهانی قدس با حضور باشکوه خود مشت محکمی به دهان یاوه گویان بزنند.

به گزارش صبح بافق؛ محدرضا صباغیان نماینده بزرگترین حوزه انتخابیه کشور گفت:حضور گسترده مردم در روز قدس انسجام و قدرت ملت مسلمان را به جهان و کشور‌های سلطه گر ثابت میکند.

نماینده مردم بافق، مهریز، ابرکوه، خاتم و بهاباد در مجلس شورای اسلامی بر ضرورت حضور آحاد مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس تاکید کرد و تصریح کرد:حضور پرشور مردم در روز قدس به جهان نشان می‌دهد که نباید در مقابل اسرائیل و کشور‌های سلطه گر کوتاه آمد.

صباغیان هدف کشور‌های غربی بویژه آمریکا و اسرائیل را ایجاد تفرقه بین شیعه و سنی عنوان کرد و افزود:باید مردم مسلمان ایران و جهان بدانند که مشکل و اولویت اساسی اسلام، اسرائیل است و با حضور خود نشان دهند که نسبت به مسائل آگاه هستند.

وی با بیان اینکه مردم در این روز نشان خواهند داد که پشتیبان فلسطین هستند و به صحنه می‌آیند تصریح کرد:مردم با حضور خود جلوی استکبار می‌ایستند و این یادگاری از امام برای ملت ایران و جهان اسلام باقی می‌ماند.

نماینده مردم بافق در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد:مردم با این حضور پرشور مشت محکمی بر دهان یاوه گویی‌های کشور‌های سلطه گر خواهند زد.