شناسه : 35455762
رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی بافق:


رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی شهرستان بافق گفت: خط قرمز پلیس، حفظ نظام و امنیت جامعه است.

به گزارش صبح بافق به نقل از پایگاه خبری پلیس، حجت الاسلام "محمد حسنی" رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی شهرستان بافق ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی علی الخصوص۱۳ هزار شهید عرصه نظم و امنیت ، آغاز هفته ناجا را با شعار "پلیس مقتدر، امین مردم" به مردم شریف بافق تبریک گفت و آرزوی موفقیت همکاران را در سایه امنیت خواستار شد.
وی گفت: در سالجاری،،هفته ناجا را در حالی آغاز می کنیم که نقشه های دشمنان را در برهم زدن نظم و انضباط جامعه و حمله دیوانه وار تروریست ها به مردم بی گناه و بی دفاع اهواز را پشت شر گذاشتیم و دشمنان به خیال خام خودشان می توانند ملت ما را نسبت به انقلاب اسلامی و رهبری معظم انقلاب اسلامی بدبین و مایوس نمایند در حالی که این ملت ۴۰ سال دست در دست هم، گوش به فرمان ولایت در خط مقدم جبهه حق علیه باطل ایستاده اند و تا مرز شهادت پیش رفته اند.
حجت الاسلام حسنی افزود: ملت ایران گردنه های سختی را همچون ۸ سال دفاع مقدس را پست سر گذاشته است و بیدی نیستند که از این بادها بلرزند و امتحان خود را پس داده اند؛دشمنان اسلام بدانند که ملت ایران با داشتن نیروهای مقتدر و ولایی تحت فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت‌الله خامنه‌ای  (مد ظله العالی) هیچ آسیبی نخواهند دید و این دشمنان ما هستند که هر روز شکست می خورند و ماهیت کثیفشان برای مردم دنیا روشن تر می شود.
رئیس عقیدتی سیاسی تصریح کرد: آرزوی ما این است که شهری امن و مطمئن برای مردم عزیز داشته باشیم تا در سایه امنیت زمینه های توسعه در اقتصاد و فراوانی رزق و روزی و برچیده شدن فقر را شاهد باشیم.
وی با اشاره به آیه ۱۱۲ سوره نحل، شهر نمونه را شهری می داند که امن و مطمئن برای سرمایه گذاری و به دنبالش رزق و روزی فراوان باشد و فقر و ناامنی اجتماعی را از نشانه های بی اعتنایی جامعه به اصول دینی و کفران نعمت می شمارد.
وی در پایان با بیان اینکه، خط قرمز پلیس، حفظ نظام و امنیت مردم است،از همه دستگاهها و نهادهایی که برای امنیت جامعه تلاش می نمایند تشکر نمود و به کسانی که از روی جهالت و یا از روی قصد موجبات ناامنی را فراهم می کنند یادآوری نمود که نیروی انتظامی با تمام قدرت در مقابل چنین افرادی تا پای جان ایستاده است و در جهت حفظ نظام و انقلاب تلاش می کند.