شناسه : 37771387


زاده رحمانی فرماندار بافق ضمن اشاره به این نکته که از ۳ روز پیش تا کنون فشار روی اورژانس، بخش عفونی و بخش مراقبت های ویژه (ICU) در بیمارستان بافق کاهش یافته است، گفت: امیدواریم با تداوم خود مراقبتی و رعایت اصول بهداشتی توسط افراد و خانواده ها، این روند مثبت ادامه یابد و شاهد کاهش مبتلایان به کرونا ویروس باشیم.

به گزارش صبح بافق بافق؛ زاده رحمانی فرماندار بافق ضمن اشاره به این نکته که از ۳ روز پیش تا کنون فشار روی اورژانس، بخش عفونی و بخش مراقبت های ویژه (ICU) در بیمارستان بافق کاهش یافته است، گفت: امیدواریم با تداوم خود مراقبتی و رعایت اصول بهداشتی توسط افراد و خانواده ها، این روند مثبت ادامه یابد و شاهد کاهش مبتلایان به کرونا ویروس باشیم.
وی با اشاره به اینکه آمار مبتلایان شهرستان های استان را به صورت متمرکز، توسط روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اعلام می شود، افزود: در آخرین اعلام و اطلاعیه آن، این عدد برای شهرستان بافق ۳۰ نفر ذکر شده است.
وی یادآور شد: اگر چه سعی و تلاش همگان بخصوص مدافعان سلامت در شبکه بهداشت و درمان و یاوران آنها در بسیج، هلال احمر و ناجا این بوده و هست که این عدد در کمترین رقم ممکن باشد ولی فراموش نشود که بافق یک شهرستان صنعتی مهم با ارتباطات و مراودات گسترده اجتماعی و اقتصادی بخصوص در حوزه های حمل و نقل جاده ای و ریلی و از همه مهمتر بخش صنعت و معدن است و حداقل ۳۰ درصد از جمعیت کارگری آن از سایر نقاط کشور می باشد لذا نمی توان آن را با شهرستان های کوچک و با روابط و مراودات محدود مقایسه کرد.
رئیس شورای سلامت شهرستان بافق در پایان درخواست کرد همه افراد و خانواده ها در روز طبیعت و روزهای پیش رو در خانه بمانند تا زنجیره انتقال این ویروس قطع شود.
 
منبع: روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق