شناسه : 36122285
سخنران مراسم راهپیمایی 22بهمن بافق؛


حجت الاسلام حسینی کوهستانی در جمع پرشکوه راهپیمایان بافقی گفت: مردم با هرسلیقه، گرایش و نگاهی برای حفظ نظام وپاسخ به فرمان رهبری و دفاع از خون شهدا و آرمان های امام به میدان آمدند تا به جهانیان بفهمانند که این انقلاب راهش ادامه دارد و تاپای جان ایستاده اند.

به گزارش صبح بافق؛ در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و حضور پرشکوه مردم دارالشجاعه بافق در راهپیمایی 22 بهمن حجت الاسلام حسینی کوهستانی مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان یزد به عنوان سخنران این مراسم در بافق به بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی در طول این چهل سال پرداخت.

حجت الاسلام حسینی کوهستانی گفت: شهربافق در راستای مبارزه باطاغوت سابقه درخشانی دارد. در تاریخ انقلاب اسلامی همه مرحوم آیت الله شیخ محمدتقی بافقی را می شناسند کسی که در برابر ظلم رضاخان ایستاد.

وی در ادامه افزود: اقدامات واعمال انسانها به 4 گروه آگاهانه، اجباری واضطراری  تقسیم می شود که  هیچ کدام از اینها مورد تائید و قبول نیست.

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان یزد به اقدام بصیرانه اشار وبیان داشت: این اقدام دارای اعتبار که اقدام انبیاء واولیای خداوند است. امام خمینی(ره) انقلاب را آگاهانه و عالمانه شروع ومردم هم امام را همراهی کردند که حاصل این همراهی چهل سال مقاومت در برابر زیاده خواهی های دشمن است. امروز در جایی ایستاده ایم که دشمن ما را تحسین می کند و این مردم یوم الله را رقم و انقلاب را به پیروزی رساندند.

سخنران مراسم راهپیمایی 22 بهمن ماه اظهار داشت: مردم با هرسلیقه، گرایش و نگاهی برای حفظ نظام وپاسخ به فرمان رهبری و دفاع از خون شهدا و آرمان های امام به میدان آمدند تا به جهانیان بفهمانند که این انقلاب راهش ادامه دارد و تاپای جان ایستاده اند.

حجت الاسلام حسینی کوهستانی تصریح کرد: در دهه پنجم انقلاب قرار داریم وانتظار می رود در دهه پنجم مسئولین کشوری و روسای قوا روحیه جهادی برای مقابله با مفاسد اقتصادی داشته وخدمت به مردمی که شاه کلید حل مشکلات هستند را سرلوحه کار خود قراردهند. سرمایه اصلی وبزرگ ما مردم هستند و نباید با کم کاری و سوء مدیریت این سرمایه عظیم را از دست بدهیم.

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی در پایان این مراسم عظیم گفت: همه ما معتقدیم که در جنگ اقتصادی هستیم و مسئولین وکارگزاران ودولتمردان برای خدمت وجلب اعتماد مردم درست عمل کنند و این وحدت را حفظ کنند. مردم به دین ودیانت علاقمند هستند ودارای استقامت ومقاومتند ودر برابر حمله دشمنان مقاومت می کنند. هیچ زمانی امریکا دوست ما نخواهد شد چون به دنبال حذف ونابودی نظام است.

انتهای پیام/