شناسه : 38136348
مدیرکل بهزیستی استان یزد در سفر به بافق:


مدیر کل بهزیستی استان یزد ضمن دیدار با امام جمعه ،فرماندار و رئیس شورای اسلامی شهرستان بافق، کارکنان اداره بهزیستی و همجنین خانواده های مددجو و توانخواه،از مراکز و موسسات همسو با بهزیستی شهرستان بازدید کرد.

به گزارش صبح بافق؛ در آستانه هفته بهزیستی(21 لغایت 27 تیرماه) مدیر کل بهزیستی استان یزد ضمن دیدار با امام جمعه، فرماندار و رئیس شورای اسلامی شهرستان ، کارکنان اداره بهزیستی و همجنین خانواده های مددجو و توانخواه،از مراکز و موسسات همسو با بهزیستی شهرستان بازدید کرد.
دکتر علی محمد عطابخش در دیدارهای جداگانه خود با مسئولین ارشد شهرستان گفت: در استان یزد بیش از 11 هزار نفر از بهزیستی خدمات دریافت می کنند که به علت فراگیری خدمات در بخش های مختلف حوزه های توانبخشی، اجتماعی، پیشگیری، مشارکتی و پشتیبانی از جمله معیشت، مسکن، اشتغال، مناسب سازی اماکن و معابر، آسیب های اجتماعی و در مجموع بیش از80 مورد بهزیستی به تنهایی قادر به ارائه خدمت نیست و نیازمند کمک و همکاری مسئولین و مردم دارد.
مقام ارشد بهزیستی استان یزد با ابراز خرسندی از تشکیل شورای مشارکت های مردمی به ریاست نماینده ولی فقیه در استان و استاندار و همجنین امام جمعه و فرماندار در شهرستان با دبیری بهزیستی بیان داشت : با تلاش این شورا بسیاری از مشکلات مددجویان و توانخواهان برطرف خواهد شد.
در ادامه مسئولین شهرستان با تشکر از تلاش های بهزیستی در ارائه هرچه بهتر خدمات به جامعه هدف قول پیگیری و همکاری های لازم دادند.
عطابخش در بازدید خود از مراکز و موسسات همسو(مجمع خیرین،مراکز توانبخشی،اورژانس اجتماعی،شبه خانواده مودت،آموزشی دردانه و ترک اعتیاد پیام آوران) ضمن بررسی مسائل مربوط  رعایت دستورالعمل های بهداشتی جهت پیشگیری از ابتلا به ویروس کوید19 را متذکر شد.
لازم به ذکر است حل و فصل مشکلات کارکنان و پیگیری اشتغال و درمان مددجویان و توانخواهان از جمله برنامه های سفر یک روزه مدیرکل بهزیستی استان یزد به بافق بود.

منبع: روابط عمومی اداره بهزیستی بافق