شناسه : 36123260
نماینده بزرگترین حوزه انتخابیه کشور:


محمدرضا صباغیان در حاشیه مراسم راهپیمایی 22بهمن گفت: مردم علیرغم مشکلات زیاد این انقلاب را دوست دارند و برای اعلام حمایت و دشمن هم با همه ترفندها نتوانسته دستاوردهای این نظام را بگیرد.

به گزارش صبح بافق؛ محمدرضا صباغیان بافقی نماینده مردم بافق، بهاباد، ابرکوه، خاتم ومهریز در مجلس شورای اسلامی در حاشیه مراسم راهپیمایی 22 بهمن گفت: 22بهمن که روز پیروزی انقلاب اسلامی وچهلمین سالگرد این حماسه عظیم است روز قدردانی، سپاسگذاری وشکرگذاری مردم از این انقلاب است.

وی در ادامه افزود: در این چهل سال مردم نشان دادند که علیرغم مشکلات زیاد این انقلاب را دوست دارند و برای اعلام حمایت به میدان آمدند و دشمن هم با همه ترفندها و تبلیغات نتوانسته دستاوردهای این نظام را بگیرد.

صباغیان به مهم ترین دستاوردهای انقلاب در این چهل سال اشاره وبیان داشت: استقلال سیاسی، دستاوردهای نظامی ودفاعی، تاثیر این انقلاب در جهان ومنطقه ازمهم ترین دستاوردهای انقلاب در طول این چهل سال است.

نماینده مردم بافق در مجلس شورای اسلامی در پایان اظهارداشت: امیدواریم مشکلات اقتصادی با تدبیر مسئولین حل شود تا حمایت وپشتیبانی مردم از مسئولین با دلگرمی بیشتری انجام شود.

اتهای پیام/