شناسه : 36023814
معاون پارلمانی فرمانده کل سپاه در بافق:


سردار جوکار در مراسم یادواره شهدای پاسدار و نیروی انتظامی گفت: مردم بیدار کشور ما با هوشیاری و حضور در صحنه تمام نقشه های شوم دشمنان را نقش بر آب کردند.

به گزارش صبح بافق؛ به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، مراسم یادواره شهدای پاسدار و نیروی انتظامی با حضور سردار جوکار معاون پارلمانی فرمانده کل سپاه، حجت الاسلام سلیمانی امام جمعه بافق، سرهنگ صادقی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج، سرهنگ کمالی فرمانده انتظامی، جمعی از مسئولین، خانواده معظم شهدا و فرماندهان دوران دفاع مقدس و مداحی محمدجواد فتوحی در محل آستان مقدس امامزاده عبدالله(ع) شهرستان برگزار شد.

سردار محمدصالح جوکار در این مراسم گفت: بسیج جهانی اسلامی که امام راحل ما آن را نوید داده امروز  شکل گرفته است. اینکه امروز کشورهای اروپایی می‌گویند موشک ها را در میدان مذاکره قرار بدهید می‌خواهند مارا خلع سلاح کنند.

جوکار روشنگری و بصیرت افزایی مقام معظم رهبری را سبب خنثی شدن فتنه های دشمنان دانست و گفت: مردم بیدار کشور ما با هوشیاری و حضور در صحنه تمام نقشه های شوم دشمنان را نقش بر آب کردند.

وی در ادامه افزود: عده ای هم درداخل کشور می‌گویند ما به بن‌بست رسیدیم و باید با آمریکا ببندیم مگر در برجام نبستیم؟ به چه نتیجه‌ای رسیدید؟ 6سال وقت مردم را تلف کردید و به برجام پرداختید این کارها موجب شد وضعیت اقتصادی به اینجا برسد.

معاون پارلمانی فرمانده کل سپاه اظهار داشت: برای ملت چه کاری انجام داده اید که فقط آیه یأس می‌خوانید و تزریق نا امیدی می‌کنید؟ ما این‎همه منابع در اختیار داریم چرا درست برنامه ریزی دقیق نمی‌شود؟ رویکرد انقلابی را در عرصه 8دفاع مقدس باید ببینید. امروز در کنارما کشور عراق هست ولی کشور ترکیه تبادل تجاری 30 میلیاردی با عراق دارد. شما چکار می‌کنید دولت عراق با ماست ولی استفاده نمی‌کنید.

سخنران مراسم یادواره شهدای پاسدار و نیروی انتظامی به مسئولان توصیه کرد: دنبال قدرت واشرافی گری نباشید بلکه دنبال خدمت به این مردم باشید. در هشت سال دفاع مقدس خبری از این حقوق های نجومی نبود و حقوق ها برابر بود ولی امروز مدیر برای خودش مرتبه ای قرار دارد و حق قائل است. آن رزمنده ای که درمقابل دشمن ایستاد و جان داد صاحب حق است.

سردار جوکار ادامه داد: مردم آقا بالاسر نمی‌خواهند کسی را می‌خواهند که به آنها خدمت کند. می‌گویند نمی‌شود اگر روحیه انقلابی و جهادی باشد می‌شود. چرا باید در استان یزد نرخ بیکاری دورقمی بشود؟چرا به وعده هایی که داده اید عمل نمی‌کنید؟

این فرمانده دوران دفاع مقدس تصریح کرد: خوشبختانه قوه قضائیه خوب عمل می‌کند و من امیدوارم هیچ خط قرمزی قائل نشود و با هر مفسدی برخورد کند. هر فردی که دارد از بیت المال ارتزاق می‌کند باید جوابگوی مردم باشد. نباید فراموش کنیم که این انقلاب توسط مردم شکل گرفته است.

نماینده سابق مردم یزد در مجلس شورای اسلامی افزود: آیا همانطور که درصنعت دفاعی رشد کرده ایم و قدرت منطقه شده ایم نمی‌توانیم در صنعت خودرو رشد کنیم؟ متاسفانه  یک عده نمی‌خواهند و در کشور فقط آیه یأس می‌خوانند.

معاون پارلمانی فرمانده کل سپاه در پایان این مراسم گفت: اقتصاد مقاومتی اقتصاد رنج نیست بلکه اقتصادیست که می‌گوید از امکانات خودت استفاده کن و نگاهت به غیر نباشد.

لازم به ذکر است درابتدای  این مراسم از کتاب سلام بر محمد و هادی که برگرفته خاطرات شهید محمد ابوئی است،با حضور معاون پارلمانی فرمانده کل سپاه و مسئولین شهرستان بافق رونمایی شد.

انتهای پیام/


یادداشت یادداشت