شناسه : 35172219
به مناسبت هفته دولت؛


جانشین، مسئول دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج بافق و جمعی از فرماندهان حوزه های بسیج با فرماندار بافق دیدار و هفته دولت را به زاده رحمانی تبریک گفتند.

به گزارش صبح بافق به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق؛ "محمد جواد مسلمان" جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بافق و "حجت الاسلام دهستانی" مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در این ناحیه به همراه مسئول بازرسی ناحیه و فرماندهان حوزه های بسیج کارگری، اداری و اصناف به مناسبت هفته دولت با حضور در فرمانداری شهرستان، با فرماندار بافق دیدار و ضمن تبریک این هفته از خدمات و همراهی های زاده رحمانی تشکر و قدردانی نمودند.

مسئول دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج بافق در این دیدار ضمن قدردانی از حمایت های همه جانبه زاده رحمانی از برنامه های بسیج اظهار داشت: فرمانداربافق در طول مدت خدمت خود در بافق ثابت کرده است که اهل شعار نیست و بیشتر به دنبال انجام کار می باشد.

حجت الاسلام دهستانی افزود: زاده رحمانی جز فرماندارانی است که توانسته مباحث اقتصاد مقاومتی را سرلوحه کار خود قرار داده و در این زمینه موفق عمل کند.

در ادامه این دیدار سایر حاضرین به بیان برخی از مسائل و مشکلات موجود شهرستان از جمله مباحث فرهنگی و اجتماعی و.. پرداختند و آمادگی خود را جهت همکاری با نهاد های مرتبط جهت رفع این مشکلات عنوان نمودند.

انتهای پیام