شناسه : 36616488
صباغیان بافقی در اخطار قانون اساسی:


نماینده مردم بافق در مجلس با انتقاد از عملکرد دولت در اجرای ماده ۲۲ قانون برنامه ششم، گفت: چرا وظایف و اهدافی که در برنامه ششم توسعه مشخص شده، محقق نشده است.

به گزارش صبح بافق؛ محمدرضا صباغیان بافقی در نشست علنی امروز (دوشنبه، 20 خردادماه) مجلس شورای اسلامی، در جریان ارائه گزارش کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل(44) قانون اساسی در مورد عملکرد دولت در اجرای ماده(22) قانون برنامه ششم توسعه درباره بهبود وضعیت ایران در شاخص‌های محیط کسب و کار با استناد به اصل 44 قانون اساسی و ماده 22 قانون برنامه ششم اخطار داد و گفت: گزارش کمیسیون کامل بود اما باید ایرادات کار بررسی شود.

نماینده مردم بافق و مهریز در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه طبق قانون باید در حال حاضر رتبه 3 در منطقه را داشته باشیم، عنوان کرد: با این حال در رتبه 19 قرار داریم و در سطح جهان نیز رتبه 128 را در حوزه رقابت پذیری دارا هستیم.

وی افزود: باید دید بعد از ارائه گزارش و آگاهی از کمبودها و خلاءها چه اقداماتی انجام می شود و چرا وظایف و اهدافی که در برنامه ششم توسعه مشخص شده، محقق نشده است.

مسعود پزشکیان نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این اخطار گفت: کمیسیون گزارش دقیق و کاملی ارائه کرد و مجلس اقدام نظارتی خود را در این زمینه به خوبی انجام داده است.

خانه ملت


یادداشت یادداشت