شناسه : 36043794
فرماندار بافق:


فرماندار بافق با بیان اینکه ورزش بافق دوران ویژه ای را تجربه کرده گفت: در یک دوره 2 ساله ورزشگاه تختی این شهرستان با 14 میلیارد ریال ساماندهی شد.

به گزارش صبح بافق؛ محمد زاده رحمانی در آیین معارفه رئیس جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان بافق که با حضور مسعود شریعتی مدیر کل ورزش استان یزد برگزار شد از خدمات نارگانی رئیس قبلی این اداره قدر دانی کرد و افزود: ورزش بافق دوران ویژه ای را با نارگانی تجربه کرد و در این دوره بود که ورزشگاه تختی با آن وضع نا بسامان دارای چمن و سایر تجهیزات نوین ورزشی شد.
وی با بیان اینکه از رئیس جدید اداره ورزش این شهرستان حمایت می کنیم بیان کرد: باید بهسازی مجموعه کلوپ ورزشی بافق را در دستور کار قرار دهیم تا احیا و ساماندهی شود .
فرماندار بافق با اشاره به اینکه محل استقرار کلوپ ورزشی مرکز ثقل جمعیت است گفت: با ساماندهی این کلوپ، جوانان و نوجوانان زیادی از این فضای ورزشی استفاده می کنند .
وی میزان اعتبار مورد نیاز ساماندهی کلوپ ورزشی بافق را اعلام نکرد و اظهار داشت: باید هزینه مربوطه برآورد شود.
زاده رحمانی همچنین از ساخت یک زمین ورزشی با سرمایه گذاری 2 میلیارد ریال خبر داد و افزود: محل احداث این زمین ورزشی بین خیابان مالک اشتر و مسجد امام حسین (ع) است که از محل اعتبارات عمرانی شهرداری بافق ساخته‌ شده و مورد بهره برداری قرار گرفته است.
فرماندار بافق مساحت این زمین ورزشی که قابلیت استفاده برای فوتسال و والیبال را دارد حدود یکهزار و 500 مترمربع اعلام و بیان کرد : عملیات اجرای این فضای ورزشی شامل کف سازی، نصب چمن مصنوعی، دروازه، نیمکت، ایجاد روشنایی و فنس کشی است که مطابق با استاندارهای موردنیاز ساخته‌شده و در اختیار علاقه‌مندان به ورزش قرار گرفته است.
در پایان این نشست با قدر دانی از رضا نارگانی رئیس قبلی اداره ورزش و جوانان شهرستان بافق ، سمیه ایزدیان به عنوان سرپرست جدید این اداره منصوب و مشغول به کار شد.
36
هیات ورزشی در شهرستان بافق وجود دارد که 20 هیئت فعال و بقیه نیمه فعال هستند.

ایرنا