شناسه : 37768536
جانشین فرمانده سپاه الغدیر استان در بازدید از ایستگاه‎های غربالگری بافق:


سرهنگ زارع کمالی گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و بسیجیان همچون گذشته تا آخرین لحظه دفع این بیماری در کنار مردم خواهند ایستاد و مردم هم با قطع زنجیره این ویروس که تنها راه پیشگیری آن در خانه ماندن است کمک کنند تا بتوانیم بر این بیماری منحوس غلبه کنیم.

به گزارش صبح بافق؛ سرهنگ زارع کمالی جانشین فرمانده سپاه الغدیر استان یزد، سرهنگ کمالی مسئول بازرسی سپاه الغدیر به همراه سرگرد پاسدار مسلمان جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بافق از ایستگاههای غربالگری ورودی های شهرستان بافق بازدید کردند.

در این دیدار جانشین سپاه الغدیر استان ضمن خداقوت و خسته نباشید به بسیجیان و نیروهای ناجا از خدمات و زحمات آنها تقدیر وتشکر کرد.

در حاشیه این بازدید سرهنگ زارع کمالی ضمن تبریک سال نو و تقدیر وتشکر از زحمات بسیجیان و مسئولین در راستای مقابله با ویروس کرونا گفت: در بحث درمان که بهداشت ودرمان، در راستای مقابله چه در زمینه گندزدایی و اقداماتی که انجام شده و هم در بحث پیشگیری که شامل کنترل عبورو مرور و غربالگری زحمات زیادی کشیدند تقدیروتشکر می کنم.

وی در ادامه افزود: در سطح استان اقدامات خوبی انجام شده و در روزهای ابتدایی شیوع این ویروس در استان 9 کارگروه در سپاه استان تشکیل که هرکدام از این کارگروه ها در راستای وظایف محوله اقدامات خوبی از جمله تولیدماسک که در اوایل مشکلاتی داشتیم  را انجام دادند.

جانشین فرمانده سپاه الغدیر استان یزد به حضور مردم و بسیج در راستای مبارزه با این ویروس اشاره و بیان داشت: مردم و مسئولین در ستاد مبارزه با کرونا در استان مشارکت و اقدامات خوب و موثری انجام دادند و مشکلات ما در سطح استان و شهرستان کاهش پیدا کرد.

سرهنگ زارع کمالی تصریح کرد: روز نهم فروردین هم رزمایش دفاع بیولوژیک در سطح سپاه استان برگزار و در شهرستان ها نیز رزمایش انجام شد که هم نقاط ضعف احصاء و هم توانایی های خود را نشان دادیم.

جانشین فرمانده سپاه الغدیر استان این قول را به مردم داد که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و بسیجیان همچون گذشته تا آخرین لحظه دفع این بیماری در کنار مردم خواهند ایستاد و مردم هم با قطع زنجیره این ویروس که تنها راه پیشگیری آن در خانه ماندن است کمک کنند تا بتوانیم بر این بیماری منحوس غلبه کنیم.

انتهای پیام/ع.ع