شناسه : 35010595
استاندار یزد در بافق :


استاندار یزد در بافق : برگزاری نشست های هم اندیشی بخشداران وفرمانداران بعنوان بازوان اجرایی جامعه در حل مشکلات تاثیر بسزایی دارد.

به گزارش صبح بافق؛ دومین نشست مشترک فرمانداران وبخشداران استان یزد با حضور استاندار یزد و امام جمعه بافق  در شهرستان بافق برگزار شد.

محمود زمانی قمی استاندار یزد در این نشست گفت: فرمانداران و بخشداران به عنوان نمایندگان دولت و هماهنگ کننده دستگاه ها و ادارات از جایگاه ویژه ای برخوردار هستند و مسئولیت های متعددی مورد توجه آنان است.

وی در ادامه افزود:  در نشست های بررسی مسائل ومشکلات شهرستان های استان مسائل ومشکلات زیر ذره بین می رود و با همفکری مسئولان برای حل آنان چاره اندیشی می شود.

زمانی قمی شهرستان بافق را نیز در حوزه صنعتی ،معدنی ، گردشگری وموقعیت استراتژیکی مهم دانست وبر لزوم مراقبت از کارگاه های تولیدی و بنگاه ها در استان،صیانت از واحدهای تولیدی،خدماتی و اقتصادی و ضرورت توجه مسئولان به کارآفرینان تاکید کرد.

فرماندار بافق نیز دراین نشست گفت خوشبختانه  طرح های عمرانی بافق نظیر راه مواصلاتی این شهرستان  از بن بست بیرون آمده و تنها آسفالت 11 کیلومتر دیگر آن باقی مانده که آن هم نیز شروع شده  است.

 زاده رحمانی  افزود:  دربحث شیلات نیز مشکلات پرورش ماهی تیلاپیا حل شده و 4 مزرعه پرورش ماهی تیلاپیا در شهرستان کار خود را آغاز کرده اند و این مزارع قابلیت افزایش تا شش مزرعه را نیز دارا هستند .

وی در بحث صنایع جانبی شهرستان نیز گفت: در صنایع جانبی نیز طرح ملی گندله سه چاهون ۵۴ درصد پیشرفت کار  دارد که تجهیزات آن نیز خریداری شده است‌.

حجت الاسلام والمسلمین سلیمانی امام جمعه بافق نیز دراین نشست ضمن معرفی بافق بعنوان شهری کارگری بر لزوم تعامل وهمدلی دراین شهرستان تاکید کرد.