شناسه : 35905496
فرماندار بافق خبرداد؛


فرماندار بافق گفت:طبق اعلام مدیران راه آهن ۳۳درصد از قطار‌های باری کشور از بافق عبور می‌کند.

به گزارش صبح بافق؛ محمدزاده رحمانی فرمانداربافق با بیان اینکه در این شهرستان حمل و نقل به صورت زمینی صورت می‌گیرد، گفت: طبق اعلام مدیران راه آهن ۳۳درصد از قطار‌های باری کشور از بافق عبور می‌کند.

زاده رحمانی افزود:در بزرگراه یزد بافق تا یک هزارو ۷۰۰ کامیون شمارش شده که از این بزرگراه عبور می‌کند که در صورت تبدیل بافق به سه راه مواصلاتی این حجم از کامیون‌های ترانزیتی و اتوبوس‌های مسافربری افزایش پیدا کرده و علاوه بر تردد باید به دنبال مجتمع‌های پر رونق بین راهی نیز باشیم.

فرماندار بافق ادامه داد:این مجتمع‌ها باید خدمات و سرویس‌های فنی ارائه دهند تا اشتغال مستقیم، غیر مستقیم، ارزش افزوده، صنایع جانبی صنعت حمل و نقل در شهرستان را فعال کنند.

فرماندار بافق نیز به دستاورد‌های ۴۰ ساله انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: در ایام دهه فجر امسال علاوه بر افتتاح بزرگراه یزد - بافق، این شهرستان از مسیر‌های های مختلف به رفسنجان، خرانق، نوق و زرند کرمان متصل می‌شود.

محمد زاده رحمانی به‌قرار گرفتن بافق در مسیر پنج راه ریلی کشور اشاره کرد و افزود: با بهره‌برداری از مسیر‌های یادشده، این شهرستان از بن‌بست خارج خواهد شد.

منبع: باشگاه خبرنگاران