شناسه : 35892292
مدیرعامل شرکت سنگ آهن بافق:


مدیرعامل شرکت سنگ آهن در میان استقبال باشکوه مردم و کارگران این شرکت بازگشت و گفت: آنومالی هایی که در سال ۸۵ از شرکت سنگ آهن جدا شد را پس میگیریم !

به گزارش صبح بافق؛  علی اکبر رحیمی در ابتدای سخنان خود با صلوات بر روح اولین مدیرعامل بومی سنگ آهن گفت: من خود را لایق این همه لطف و عنایت شما نمی دانم و خود را سرباز این کشور می دانم که بیش از ۲۹ است که برای امنیت این کشور این لباس سربازی را به تن کرده ام .

وی بیان داشت: علی رغم میل باطنی ام و به درخواست مکرر مسئولین شهرستان تقاضای آن ها را پذیرفتم و به بافق آمدم تا خدمت کنم اگرچه به برخی افراد به عهد و دعوت خود وفا نکردند اما شما با اینکه دعوت کننده نبودید به عهدی ک روزهای اول بستیم وفا کردید و بر عهد خود ماندید وانشاا..‌ من جبران می کنم .

مدیرعامل شرکت سنگ آهن در خصوص اتفاقات پیش آمده تصریح کرد: گذشته ها را فراموش میکنم و آینده امیدوارکننده بافق و توسعه و عمران شهرستان را می بینم.

رحیمی افزود: اگر نتیجه همه این اتفاقات گذشته بوجود آمدن انسجام جهت توسعه شهرستان و معدن و عدالت بین کارگران باشد خدا رو شکر میکنم .

وی ادامه داد: همانطور که تک و تنها آمدم میخواستم تک و تنها برم و استقبال نمیخواستم اما شما سنگ تمام گذاشتید .

مدیرعامل خاطرنشان کرد: با کمک خدا و تلاش شما کارگران و با حمایت مدیر صندوق بازنشستگی فولاد کشور، نماینده و سایر مسوولین در جهت توسعه شهرستان قدم برداریم.

رحیمی گفت: با کمک همه شما و با حمایت نماینده پیگیری می کنم تا آنومالی هایی که حق شرکت سنگ اهن بود و توسط این شرکت به ثبت رسانده شده  و در سال ۸۵ از شرکت جدا شد از طریق قانونی پس گرفته شود.

وی ادامه داد: صنایع جوار معدنی، پروژه هایی ک شروع شده و خواهد شد با تمام قدرت و با حمایت مسئولین و شما اجرا خواهد شد و این شایعه که گفتن با آمدن من، پروژه ها تعطیل می شود من فکر نمیکنم شما کارگران اجازه دهید پروژه ای تعطیل شود وبا چنگ و دندان اجرا خواهیم کرد .

مدیرعامل سنگ آهن در پایان از تمام کسانی که در این چند روز ابراز علاقه کردند تقدیر و تشکر کرد و گفت: امیدوارم بتوانم رضایت خدا را جلب کنم و محبت شما را جبران کنم.

انتهای پیام/