شناسه : 36620943
با حضورمدیرکل بنیادمسکن استان یزدبا اعتباری بالغ بر30میلیارد ریال؛


با حضورمدیرکل بنیادمسکن استان یزدو با اعتباری بالغ بر30میلیاردریال عملیات اجرایی ساخت پروژه30واحدی مسکن باپاییزان بافق آغاز شد.

به گزارش صبح بافق؛ با حضور قربانیان مدیرکل بنیادمسکن انقلاب اسلامی استان، زاده رحمانی فرمانداربافق، طالعی رئیس بنیادمسکن، نوروززاده شهردار و جمعی از مسئولین شهرستان عملیات اجرایی ساخت پروژه 30 واحدی مسکن پاییزان بافق در مدت زمان 12ماه و با اعتباری بالغ بر 30میلیارد ریال در مساحت 3810 مترمربع آغاز شد.

در ابتدای این مراسم طالعی رئیس بنیاد مسکن بافق گفت: این پروژه در زمینی به مساحت6هزر متر مربع و با زیربنای 3810متر به صورت ویلایی در مدت زمان 12 ماه ساخته خواهد شد.

وی در ادامه افزود: اعتبار این پروژه بالغ بر 30 میلیارد ریال که از محل اعتبارات داخلی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی تامین گردیده است. این سایت در مساحتی بالغ بر 15 هکتار است که بر اساس طرحی که تهیه شده حدود420 قطعه زمین مسکونی در آن طراحی شده که شامل فضای مسکونی، فضای سبز، فضای آموزشی و مذهبی و کابری تجاری دیده شده که پس از تکمیل و آماده سازی فضای خوبی برای همشهریان باشد.

طالعی به فازهای اجرایی این پروژه اشاره وبیان داشت: غیر از این سه پروژه دیگر هم آغاز شده که در طی این سه فاز 61 واحد مسکونی از سال 1391 اجرا شده و با شرایط مناسب تحویل متقاضیان شده است.

رئیس بنیاد مسکن بافق در پایان به برنامه های سال 98 این اداره در خصوص ساخت واحدهای مسکونی اشاره وتصریح کرد: در سال 98 ساخت 14 واحد ساختمان را در روستای باقرآباد و 40 واحد هم در روستای صدرآباد در تامین تامین اعتبار عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد.

در ادامه محمدزاده رحمانی فرماندار بافق نیز ضمن تشکر از مدیرکل بنیادمسکن استان بابت مساعد در ساخت مسکن در روستاهای شهرستان اظهار داشت: بنیادمسکن انقلاب اسلامی شهرستان با ساخت 61 واحد مسکونی عده ای مردم را صاحب مسکن کرده است که جای تشکر وقدردانی دارد.

قربانیان مدیرکل بنیاد مسکن استان یزد در ادامه این مراسم گفت: پروژه هایی که بنیاد مسکن شروع می کند قطعا با توجه به پتانسیل هر شهرستان و روستاهای حریم شهر اقدام انجام میدهیم و آن شهرستان هایی که آمادگی داشته باشند و زمین هم فراهم شود مادگی ساخت واحدهای مسکونی را داریم.

وی در ادامه افزود: اعتبار خاصی برای ما از مرکز نمی آید واعتبارات از مرکز استان تامین می شود و سعی کردیم از این اعتبارات به نحو احسن در جهت کسانی که مسکن ندارند استفاده کنیم و از طرفی هم تسهیلات روستایی را برای این پروژه خواهیم گذاشت و خوشبختانه مصوبه دولت 400میلیون ریال با کارمزد4درصد و در مدت 12سال اعطا خواهد شد.

قربانیان در پایان تصریح کرد: در سال 98 امیدواریم 40 واحد دیگر را آغاز کنیم که عده زیادی صاحب مسکن شوند.

انتهای پیام/ع.ع


یادداشت یادداشت